gebe
  1. mavimelek

mavimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bugün Çalışmak İstemiyormusun???...Tamam o halde;)

Konu, 'Çöplük' kısmında mavimelek tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    :kartanesi::kartanesi: cıstak cıstak koppi koppiii zılaley zılaleyyy :yupis:

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    tam benlikk........... :deli::26::23::tasu::horn::ohh::28::salıncak::muz:

Son düzenleme: 25 Ağustos 2009
  4. mavimelek

mavimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet hadi diğer meleklerim sizlerde katılın :deli::dp8::26::kapiş::f040::dans::hayal:yupis:dancing:

Bugün Çalışmak İstemiyormusun???...Tamam o halde;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Düşünüyorum, O Halde Varım' OUT

'Düşünüyorum, O Halde Varım' OUT

düşünüyorum öyleyse varım kime ait düşünüyorum o halde varım öyleyse kompozisyon o halde sözünün açıklaması ingilizce Hiç olmadığı kadar çok sayıda kişisel ve kurumsal gelişim çalışması yapılıyor. Bu alanda yayınlanan kitaplar, dergiler, internet siteleri giderek daha fazla yaygınlaşılıyor. Hem ilgi büyük, hem üretim. Hangi konuda kendimizi ya da içinde bulunduğumuz operasyonu iyileştirmek...
  2. Çalışmak

Çalışmak

Her türlü meşru gayret ve çalışma hayırlı kazanca delalet eder.
  3. Gülüyorum O Halde Zayıfım

Gülüyorum O Halde Zayıfım

Bir kahkaha bir kalem pirzolanın yerine geçer mi bilinmez, ama mutlu olan insanların mutsuz olan insanlara göre daha zayıf olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış durumda. Bunun nedeni ise mutsuzluğun neden olduğu yeme isteğine karşı koyamamak Mutluluk ve yemek yeme davranışları kişiden kişiye farklılık gösterse de, çoğu insanın mutsuz olduğunda alacağı ilk soluk buzdolabının önü ya da bir...
  4. Hafızanız güçsüzmü? O halde böğürtlenin mucizesini keşfedin

Hafızanız güçsüzmü? O halde böğürtlenin mucizesini keşfedin

Hafızamız zaman zaman gerek yaşam standartlarımızdan,gerek ruhsal durumumuzdan gerekse zayıf beslenme alışkanlığımızdan dolayı zayıf düşebilir arkadaşlarım.Peki bunun için ne yapmalıyız? Tabiki Allah'ın bize sunduğu nimetlerden faydalanarak hafızaya karşı böğürlenin mucizesini keşfetmeliyiz.:) Böğürtlenin faydaları sizler için arkadaşlarım... Hafıza kaybından, ishale kadar bir çok...
  5. Düşünüyorum,o halde zayıfım !!!

Düşünüyorum,o halde zayıfım !!!

Olumlu düşünmek öyle bir şey ki meleklerim her şeye ama her şeye iyi geliyor yahu.Bakın zayıflamak konusunda bile etkiliymiş.Kendinizi pozitif düşünmeye verin asla ve asla olumsuz bir şey getirmeyin aklınıza kesinlikle mutsuz anlarınızda bile mutsuzluğunuzun psikolojinizi bozmasına izin vermeyin meleklerim. Kilo sorunu olan meleklerim hele ki siz.Stres maalesef ki hormonları tetikleyen ve...

Sayfayı Paylaş