gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Bugün doğum günü olanlara özel TAROT açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

bugün doğum günü olanlar doğum günü bugün olanlar [​IMG]
    Arkadaşlar doğum günü olan arkadaşlara eğer isterlerse buraya yazmaları halinde özel bir Tarot açılımı yapacağım..

Doğum tarihinizi varsa dileğinizi yazmanız yeterli.
    sağlıkla kalın
    M.M. tarot Danışmanı
    handanca

2. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ablacım canım bugün değilde yarın benim doğum günüm ee özel bi açılım yaparsın artık yarın evde olamayacağımdan bugün yazsam olur dimi çalışıyorum çünkü pazar bile :( öptüm ablacım bekliyorum..(sistemde benim doğum günüm 12 haziran görünüyo yanlışlık olmuş )

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Temmuz 2009
  3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Öncelikle yepyeni yaşın sağlık mutluluk huzur getirsin diyeyim:)
    Yeni kararlar yeni kapılar açacak sana. Kaybettiğin yada yaşadığın huzursuzluklarda bir anlamda bitip, nefes almaya başlayacaksın.
    İlişkin varsa karşı tarafta hep hata aramaya sonver. Bazı şeylerde de katkı payın olduğunu unutma.
    Bir yavaşlama atmosferinde isen bu durum bitecek merak etne canım.
    Bazı şeylerinide mesela işini, mesela haneni, vs.. karar alırken yarınıda düşünerek al derim.
    Parasal harcamalarınada çok dikkat et.
    Etrafında gezinen tilkiler açığını yakalamak için gezinsede bış dönecekler.
    İnsanları etkileyen bir konuşman var. bu özelliğin sana çok şey kazandırabilir. Tabi arada çıkardığın sivri dilinde çık kırıcı oluyor:)
    Bu arada kafanda geçmişinle yaşayıp durma. Takıntılı davranma yani. Bunun sana bir faydası yok.
    Hadi söz ver kendine bu yıl yepyeni bir yıl olacak. Kötü şeyler düşünüp kötü enerji yayma canım. sağlıkla kal.

4. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :amigo: kocamaaannnn öptüümmm teşekkür ederim ablacım..

5. peri kızı

peri kızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba handanca bugün benim doğum günüm 22 temmuz 1989 doğumluyum.bugüne özel bi açılım yaparsan çok sevinirim.özellikle aşk hayatımı çok merak ediyorum ;)

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Yeni yaşınla birlikte 3 muradınında gerçekleşeceğini müjdelemeliyim sana.
    Çok güzel süprizlere hazırlıklı ol.
    Tabiki o döneme yaklaşmadan önce şuan olduğun gibi ne yapacağını bilemiyorsun. Sabırla ve akıllıca geçirirsen bu dönemleri daha sağlıklı karşılarsın güzel sevinçlerini.
    Umudunu kesme canım.
    Bu arada çevrende sana zarar vermek isteyen yada mutluluğunu istemeyen 2 bayan var. Lütfen herşeyini anlatma. Ortalama şeyler söyle. Onlar sana birşey yapamaz gerçi.
    Nazarada geliyorsun.
    Bu arada kafanda oluşan bazı soru işaretleri içinde gün ışığına çıkacak cevaplar alacaksın.
    Yeni yaşın sağlık mutluluk ve sevdiğini getirsin canım.:handanca:

7. peri kızı

peri kızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÇOOOOOOK teşekkür ederim çok mutlu oldum ((= sevdiğimin dönmesine az kaldı sanki içime öyle doğuyor...

8. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ßugün değiLde 2 ay önceydi oLmaz mı :p

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    olmaz canım. :) Ozaman ne özelliği kalırki bu konuyu açmamızın. sevgiler:handanca:

10. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Handancım bugün benim doğum günüm benim için Tarot açılımı yapabilirmisin

11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Elbette yaparım. yeni yaşın sağlık mutluluk ve sevdiğini getirsin diyeyeim:)

Hayatını yenileyip yeni yeni kararlar alıp, yeni yaşantılar yapıp hatta renk katmak istiyorsun.. Heyacanın belki uyuyor .. Aman Pasicim hemen uyandır. Ne güzel ne güzel günler bekliyor seni..
    Belki karşımızdaki kişi geçmişte üzdü hatta yara bıraktı ve sende onu affedip tekrar açtın kollarını. Büyüklük senin hayatım.
    Oda ne yapacağını bilemez durumlara düştü inan. İki arada bir derede kaldı belki.
    İşte görev sana düşüyor. Sen anlayışınla güzel konuşmalarınla vede güzelr yüzünle bu ilişkiye ilaç olacaksın tekrar.
    Hadi şimdi bugünden başlayarak geçmişi kes ve ilişkinle ilgili yeni bir yapı içine gir.
    Bu iş senin yüzünü güldürecek inşallah. İhmal ettiğimiz sağlığımızıda yormayalım fazla.
    Bazı şeylerin olması geciksede şunu unutma gelecek birgün gelecek ve senin beklediğine değecek. sevgiler:handanca:

12. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Handancım çok teşekkür ederim eline emeğine sağlık :)

13. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba handanca benim yarın doğum günüm 30,07,1981 banada bi tarot açılım yapabilirmisin aşk iş ve sağlığımı merak ediyorum tabiki daha çok aşk bakarsan sevinirim doğum günü hediyesi olarak bana çok güzel bi hediye vermiş olursun

14. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili handanca
    ben tarot bakma bölümüne mesaj gönderdim tarota bakılabilmesi için
    rica etsem yakın zamanda bakabilir misiniz çok merak ediyorum

15. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    yok karışıklığa felan gelmemiş. İzinliydim canım. Bugün geldim.
    Hemende ilgileniyorum mesajınla.
    Hmmm öncelikle geçmişte yaşanan bir ilişki varsa bunun tekrar canlanması söz konusu.
    Bu canlanma düşündüğün anlamda olmayabilir. Diyelim gelecek bir telefonla sen fazlaca bir düşünceye kapılabilirsin. Ki kendini hemen kaptırma derim. Çok bekliyormuş gibi davranma yani.
    Süper bir aşk olayı olacak. ve karşına biri çıkacak. Senin seçiminide ben bu insanda olacak diye görüyorum. Çünki bu kişi beyaz atın üzerinde. Eski ve uzakta olan diğer sevgili ise siyahlar giymiş.
    Bu iki insan için karar vereceğin vakit çevrenden mutlaka yardım almanı öneriyor kart. Çünki tekrarlanan hata kartı çıkıyor. Geçmişteki insanın eksi ve artılarını çok iyi değerlendir yani.
    Canım sen sabırlı ol . inanki o bozkır bahçen yeşillenecek. Ve sen ürünlerini toplayacaksın büyük bir keyifle. Sana bu günlerini de keyifle ve sabırla beklemni öneriyorum. Sevgiler.
    Yeni yaşın beklediğin tüm güzellikleri getirsin inşallah.

Bugün doğum günü olanlara özel TAROT açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün kocacımın doğum günü :)

bugün kocacımın doğum günü :)

iyiki doğdun kocacım doğum günün kutlu olsun kocacım doğum günün kutlu olsun dogum kocacim iyiki dogdun kocacim KOCACIM İYİKİ DOĞDUN.. İYİKİ BENİMLESİN... İYİKİ BENİMSİN... SENİ ÇOK SEVİYORUM :)
  2. bugün mislinayın doğum günüydü....

bugün mislinayın doğum günüydü....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bugün Benim Doğum Günüm :(

Bugün Benim Doğum Günüm :(

doğum günü tebrik kartları dogum gunu tebrikleri doğum günü tebrik kartı Arkadaşlar bugün benim doğum günümdü ama ne yazık ki doğum günümün bitmesine yarım saat kala açıyorum bu konuyu. Sizler doğal olarak bilmiyorsunuz çünkü profil ayarlarımda doğum gününü gösterme olarak ayarlı kalmış :( Geçen hafta yağan yapmur monitörümü bozdu,onu yaptırdım şimdi de modemin yandığını öğrendim. Kısa bir...
  4. bugüm doğum günüm( müş )

bugüm doğum günüm( müş )

Bugün benim doğum günüm... Öncelikle kredi kartlarını çok kullandığımdan olsa gerek, bankalar kutladı fosforlu bir kaç elektronik posta ile. Sonra beraber film izliyor olmamız nedeniyle olsa gerek, ablam kutladı. Bugün benim doğum günüm... Aslında aile eşrafının son 1-2 haftadır aklındaydı. Hatta harçlık vermeye bile kalkıştılar son bir kaç gün. Çok sevdiklerinden olsa gerek(!),...
  5. Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işlerin doğum günü Sevgili melekler, 2 ay kadar önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavisi süren oyuncu Nejat İşler'in bugün doğum günü! Meleklermekani.com ailesi olarak başarılı oyuncuya acil şifalar diliyor, doğum gününü kutluyoruz. :) Tedavi gördüğü hastane tarafından hayati tehlikesinin...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş