gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Bugün İlk Evlilik Yıl Dönümümüz :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

evlilik yıl Dönümümüz evlilik yıl dönümü mesajları evlilik yıl dönümü hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Bir sene önce geldin hayatıma, bir sene önce tuttun ellerimden ve herkesin önünde evet dedik birlikte... Ellerimiz birleşti sonsuza kadar ayrılmayacak şekilde... hayat ne garip ağlayarak çıktığım baba evimi özlesem bile kendi yuvamdan başka yere gitmek kalmak istemiyorumm...

senin olmadığın, senin gitmediğin, senin gelmediğin yer benim için sadece bir hiç...
    sen yokken hayat sıkıcı,bunaltıcı,mutsuz,umutsuz gelip geçiyor ama senin gelmenle bütün mutluluklar, neşem sevincim huzurum bütün güzel şeyler seninle birilikte geldi banaa hayat senin gelmenle başladı sevgilim...
    ben bir sene önce seninle birlikte yeniden doğdum sevgilimm.
    Aşkı sevdayı mutluluğu huzuru ben bütün güzel şeyleri sende tattım. Meğer aşk denilen şey senmişsin.
    Bu kadar sene nerelerdeydinnn:)
    Ahh sevgilimmm Ellerimiz ellerimizden hiç ayrılmasın, hayat bizi birbirimize günden güne aşkla sevgiyle bağlasın
    yollarımız mutluluk yolnudan hiç sapmasın, Aşk yuvamız evimiz hep huzurlui hep mutlu,sağlıklı kalsın.
    Birbirimize olan sevgimiz saygımız ilk günki gibi hep taze kalsın.
    Mutluluğumuzun meyvelerini en kısa zamanda alırız umarım...
    hoşgeldin dünyama, hoşgeldin hayatıma, hoşgeldin yüreğime sevgilim.
    İyiki geldin, iyiki beni sevdin, iyiki benim eşim hayat arkadaşım oldunn...
    Birlikte sonsuza dek mutlu olmak dileğimle...
    Seni ömrümün sonuna dek seveceğim Aşkımmmmmm :)
    İlk Evlilik Yıl Dönümümüz Kutlu olsunn.

:kutla::kutla:

büşra.shid, EnCey, unıca ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Daha nice uzun evlilik yıldönümlerine Asicim..:)

unıca ve ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Amin Neşe Ablacımmm aminnn inşallahh çok teşekkür ederimmm ablamm:kiss:

nese355 bunu beğendi.
  4. jupiter

jupiter Forum Okuru

nice beraber yildönümleri gecirmeniz dilegiyle asimelek.. allah tez zamanda yuvanizida bebek sesleriyle neselendirsin insallah :kiss:

ASİMELEK ve unıca bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Jupicimmm çok teşekkür ederimmm Güzel dileklerin iin bitanemm aminnnn inşallah canım çok sağol :D:D

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Allah sizleri birbirinize bağışlasın, bebeklerle şenlenecek yuvanızda yüzünüz hiç solmasın Asicik :kiss:

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    oyyyy Adminemmmm Amin inşallahhh :utan: teşekkür ederim güzel dilekleriniz için:kiss:

8. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    Evlilik yildönümünüz kutlu oslun tatlim daha nice yildönümlere insallah :kiss:

ASİMELEK bunu beğendi.
  9. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    mutlu senelere asicim benimde 27 kasım.. :D

ASİMELEK bunu beğendi.
  10. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel dilekleriniz için çooookkk teşekkür ederim canlarımmmm mutlu ettiniz beni böle güzel dilekleriniz ile :):):)

11. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    eşinle nice sağlıklı yıllar dilerim Asiciimmm + bebiş beklıyorummmm :D:Dseneye 3 kişi kutlamanızı dilerimm...:D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  12. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    okurken duygulandım asi valla,Allah bozmasın mutluluğunuzu,nice yıl dönümlerini görürsünz inş :) ve hem yurt hem aile refahınz için en az üç çocuk asicim :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  13. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ilahi kızlar yaa planımız dört 2 kız 2 erkek :hihi: ileride teyze ve amca kalmasınlar diye düşünüyorum hahaha şaka şaka Hayırlısı ile birinciyi bir almayı nasip etsin Rabbimde gerisini düşünürüz inşallah teşekkür ederimmm tatlışlarımmmm Rabbim sizlerede bizimkisi gibi bir evlilik hayırlı eşler nasip etsin inşallah :kiss:

EnCey bunu beğendi.
  14. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili Kardeşim Asi ve sevgili enişte bey, mutluluğunuz bir ömür boyu daimi, aşkınız ebedi, yuvanızda çocuk sesleri olsun diliyorum:) Rabbim sizi nazarlandan sakınsın ve huzuru, sevgiyi, saygıyı, berekeri yuvanızdan eksik etmesin inşallah.
    Evlilik yıl dönümüz kutlu, yüreğiniz aşk dolsun:)

ASİMELEK bunu beğendi.
  15. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    asicim nice senelere inş.Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallaahhhhhhhhhh

ASİMELEK bunu beğendi.
Bugün İlk Evlilik Yıl Dönümümüz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...bugün ilk günüm...

...bugün ilk günüm...

herkese merhaba.. öncelikle hep birlikte bu güzel sitede güzel dostluklar, güzel muhabbetler kurmak dileğiyle.. :ar4fd: ben balıkesirin burhaniye ilçesinde oturmaktayım. doğduğum ve büyüdüğüm yer.. belki hemşerilerimi bulurum burda bellimi olur? 24 yaşındayım ve 2,5 senelik evliyim.. bir de bebeğimiz olursa deymeyin keyfime :minik: yoğun bir iş hayatım vardı,ama artık 4 aydır ev hanımıyım....
  2. yıl dönümümüz

yıl dönümümüz

yıldönümümüz kutlu olsun aşkım selam arkadaşlar çok mutluyum yarın,acısıyla,tatlısıyla,hüznü,sevinciyle birlikteliğimin sözlümle birlikte tam 1 yılımıza giriyoruz ertesi günde doğum günüm çok seviyor ve seviliyorum bundan daha güzel bir mutluluk yok benim için duyduk duymadık demeyin aşkımı çok ama çokkk seviyorum,bizim aşkımız tam bir aşk sahnesi olur valla anlatmayla bitmez :)) türk filmleri...
  3. Artık evlilikte ilk 2 yıla dikkat...

Artık evlilikte ilk 2 yıla dikkat...

Evlilikte ilk 7 yıl tehlikelidir sözü geride kaldı, çünkü artık uzmanlar ilk 2 yılın iyi geçirilmesinin daha önemli olduğunu düşünüyor. Psikologlar evlilikte artık ilk 7 değil, ilk 2 yılın tehlikeli olduğuna dikkat çekiyor. Yapılan bir araştırma, evliliğin ilk 2 yılında duygusallıktan, uyum ve sevgiden ödün vermeyen çiftlerin bir ömür boyu birlikte olma ihtimallerinin çok daha yüksek olduğunu...
  4. Evliliklerde İlk Beş Yıla Dikkat

Evliliklerde İlk Beş Yıla Dikkat

Yaz ayları ile birlikte evlilik sezonu açılırken, Türkiye İstatistik Kurumu'nun(TÜİK) yayınladığı rakamlar, 2006 yılında 650 bin 233 çiftin evlendiğini 95 bin 895 çiftin de boşandığını ortaya koydu. İstatistiklere göre en yüksek boşanma oranının olduğu bölge Ege Bölgesi. Rakamların ortaya koyduğu en ilginç sonuç ise boşanmaların yüzde 42.6'sının evliliğin ilk 5 yılı içinde gerçekleştiği...
  5. Evlilikte İlk 5 Yıla Dikkat!!!

Evlilikte İlk 5 Yıla Dikkat!!!

Evlilikte İlk 5 Yıl Evliliğin İlk 5 Yılı Son zamanlarda evlenenlere oranla boşananlarda bir hayli arttı...Bunun önüne geçebilmek için eşlerin karşılıklı saygı sevgi sadakat özverili olması kanısındayım...Hepiniz bana katılıyorsunuzdur heralde..Evlilik hayatımızda bir dönüm noktasıdır ve bu noktayı sağlam koyalım ki ilerde virgüllere ihtiyac olmasın...Her evde olan küçük tartışmalar elbette...

Sayfayı Paylaş