Bugün İlk Evlilik Yıl Dönümümüz :)

eşinle nice sağlıklı yıllar dilerim Asiciimmm + bebiş beklıyorummmm :D:Dseneye 3 kişi kutlamanızı dilerimm...:D:D

okurken duygulandım asi valla,Allah bozmasın mutluluğunuzu,nice yıl dönümlerini görürsünz inş :) ve hem yurt hem aile refahınz için en az üç çocuk asicim :D:D

hahaha ilahi kızlar yaa planımız dört 2 kız 2 erkek :hihi: ileride teyze ve amca kalmasınlar diye düşünüyorum hahaha şaka şaka Hayırlısı ile birinciyi bir almayı nasip etsin Rabbimde gerisini düşünürüz inşallah teşekkür ederimmm tatlışlarımmmm Rabbim sizlerede bizimkisi gibi bir evlilik hayırlı eşler nasip etsin inşallah :kiss:

Sevgili Kardeşim Asi ve sevgili enişte bey, mutluluğunuz bir ömür boyu daimi, aşkınız ebedi, yuvanızda çocuk sesleri olsun diliyorum:) Rabbim sizi nazarlandan sakınsın ve huzuru, sevgiyi, saygıyı, berekeri yuvanızdan eksik etmesin inşallah.
Evlilik yıl dönümüz kutlu, yüreğiniz aşk dolsun:)

Sevgili Kardeşim Asi ve sevgili enişte bey, mutluluğunuz bir ömür boyu daimi, aşkınız ebedi, yuvanızda çocuk sesleri olsun diliyorum:) Rabbim sizi nazarlandan sakınsın ve huzuru, sevgiyi, saygıyı, berekeri yuvanızdan eksik etmesin inşallah.
Evlilik yıl dönümüz kutlu, yüreğiniz aşk dolsun:)

Sevgili Bacım Rüyam ;
o muhteşemmmm güzel dileklerin için hem eşim adına hem kendi adıma çoookkkk teşekkür ediyorum Rabbim hayırlı zamanda sanada hayırlı bir eş ve bizimkisi gibi güzel bir evlilik hayırlı bir eş nasip etsin bitanem o tatlı yanaklarından mucuk mucuk öpüyorum :D:D :asskim:

Ne de güzel yazmışsın :)Daha nice mutlu sağlıklı, aşk dolu yıllar geçirirsiniz inş. :)

Yıldönümünüz kutlu olsun:ar4fd:

En kısa zamanda da bundan istiyoruz :bebem::):)

Geri