Bugün İlk Göz Ağrımın Doğumgünü Melekler :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Kayıtsız Kullanıcılar

''Anne olmadan anlayamazsın'' derdi annem melekler:) Ne kadar da haklıymış.Şimdi ona itiraf ediyorum ne kadar haklı olduğunu,gülümsüyor,gözleri doluyor anneciğimin.:)

Ne kadar kıymetliymiş insanın yavrusu.Onu kucağına aldığı vakit yaşanan duygular, o mutlulukla karışık şaşkınlık nasıl da derinmiş,ne kadar güzelmiş.

O mis kokusunu içine çekmek,yumuk yumuk ellerini öpmek :hıms:

Yarı kaygı yarı heyecanla incelenen bu minik bedenin hayatın odak noktası olacağına inanmak o an için ne mümkün! Ancak zaman geçtikçe insan bunu anlıyor.

Herşey ona bağlı oluyor.Yemeniz,içmeniz ,gezmeniz,tüm özel aktiviteleriniz.24 saatin her anı ona bağlı.Şu saatte uyuyacak,şu saatte uyanacak,yemek saati bu,süt saati şu...Hiçbiri de zor gelmez,zevkle ,keyifle,özene bezene yapılır.Sanki dünyada ki tek anne sizmişçesine.Sonsuz bir ihtimamla..:)

Büyüdükçe siz de birlikte büyüyorsunuz,öğreniyorsunuz.Görünmez ,içinizin ta derinliklerinden gelen,hani şu burun sızlatan bir sevgiyle bağlanıyorsunuz sıkıca..

Allah herkesin evladını bağışlasın,iyi günlerini göstersin melekler :)

Bu gün benim için çok özel ve güzel bir gün melekler.İlk göz ağrım,yakışıklı oğlum Çağatay'ım 16 yıl önce bu gün hayatıma girdi.Ne mutlu bana onun gibi saygılı,sevgili,sırdaşım,arkadaşım,yoldaşım bir oğlum var.

Yavrum,güzel gözlüm,doğum günün kutlu olsun DELİKANLIM!...

*şiker*, nese355, ESDE ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Well-Known Member

ne kadar güzel bir duygu, rabbim bir ömür mutluluk versinn size. anne oğul hiç ayrılmayın, Nice mutlu doğum günleri, nice sağlıklı hayat nasip ets,n rabbim. Vatanına milletine ailesine hayırlı evlat nasip etsin rabbim.

İYİKİ DOĞDUN ÇAĞATAYYYY DOĞUM GÜNÜN HEP KUTLU MUTLU OLSUN!

3. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

Sevgili Çağatay, doğum gününü kutluyor ve seni kocaman öpüyorum:kiss:
    Yeni yaşın, sana şimdiye kadar dilediğin, hayalini kurduğun tüm güzellikleri getirsin.
    Nica sağlıklı, sevgi dolu, mutlulukların bol olduğu, başarılı ve de hayırlı ömürler dilerim:)

Doğum günün kutlu, yüreğin mutlu olsun teyzoşum:kiss:

4. beautiful_eyesss

beautiful_eyesss New Member

bu kelimeleri gorunce anne olasim geldi :)allah herkese hayirli evlatlar nasip etsin ins. dogum gunun kutlu olsun cagatay nice mutlu senelere ins.

Son düzenleme: 18 Ağustos 2011
  5. jupiter

jupiter Kayıtsız Kullanıcılar

nice mutlu beraber kutlayacaginiz dogum günleriniz olur insallahh..rabbim yavrunun acisini sana göstermesin titiskom.. allah bahtini acik eylesin...nice mutlu yaslar görür sizlerle beraber insallah..

Bugün İlk Göz Ağrımın Doğumgünü Melekler :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - İlk Göz Ağrım

İlk göz ağrım, son aşkımsın. Sen tanrıma ver ver diye yalvarışımsın. Bazen bir volkan, bazen fırtına, Sen ömrümün hem ekmeği tuzum aşımsın. Bazen bir bakış bazen bir sessin. Bazen karanlık bazen güneşsin. Seninle doğmuş bir mecnunum. Sensiz bu ömür nasıl geçsin? Dertli başım kaderimsin, Çektiğim dert kederimsin. Gülme bensiz gülme, Sevme bensiz sevme, Görme bensiz görme, Duyma bensiz duyma....
  2. ...bugün ilk günüm...

herkese merhaba.. öncelikle hep birlikte bu güzel sitede güzel dostluklar, güzel muhabbetler kurmak dileğiyle.. :ar4fd: ben balıkesirin burhaniye ilçesinde oturmaktayım. doğduğum ve büyüdüğüm yer.. belki hemşerilerimi bulurum burda bellimi olur? 24 yaşındayım ve 2,5 senelik evliyim.. bir de bebeğimiz olursa deymeyin keyfime :minik: yoğun bir iş hayatım vardı,ama artık 4 aydır ev hanımıyım....
  3. Bugün Küçük Adamımın Doğumgünü :)

doğumgünü oğlumun doğumgünü kutlaması duygularım düşüncelerim dileklerim 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler[CENTER][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B][COLOR=#800080]Tam 10 yıl önce bugün ailemize katıldı benim küçük adamım :) Doğacağını öğrendiğim andan itibaren, evimizin bir numaralı yakışıklısının üstüne bir sevgi daha nasıl olur diye düşünmeye başladığımı itiraf ediyorum :) Acaba bir...
  4. İlk Doğumgünü Kutlamaları Mısır'a Dayanıyor Biliyor muydunuz ?

[B]Doğum Gününün Önemi Nedir Doğum Gününün Önemi[/B] Sevgili melekler, her yıl büyük bir keyif ve beklentiyle[URL="http://www.meleklermekani.com/tum-resim-konulari/227641-facebookta-resimli-dogum-gunu-kutlama-mesajlari-sizin-icin.html"] doğum günümüzü kutlarız[/URL] ya da sevdiklerimizin doğum günlerinde yanlarında bulunuruz. Bu geleneğin eski Mısırlılara dayandığını biliyor...
  5. Gripin'den Bugün Yalnızlığımın Doğumgünü şarkısının sözlerini arıyorum

Gripin grubu hoşuma gitmeye başladı. Özellikle bugün yalnızlığımın doğumgünü şarkısı. Bana bu şarkının tam olarak sözlerini yazabilir misiniz acaba rica etsem ?

Sayfayı Paylaş