...bugün ilk günüm...

doremi

Yeni Üye
Üye
...bugün ilk günüm...
herkese merhaba..
öncelikle hep birlikte bu güzel sitede güzel dostluklar, güzel muhabbetler kurmak dileğiyle..
:ar4fd:
ben balıkesirin burhaniye ilçesinde oturmaktayım. doğduğum ve büyüdüğüm yer.. belki hemşerilerimi bulurum burda bellimi olur?
24 yaşındayım ve 2,5 senelik evliyim.. bir de bebeğimiz olursa deymeyin keyfime :minik:
yoğun bir iş hayatım vardı,ama artık 4 aydır ev hanımıyım. yani anlaşılan artık bütün gün burdayım :)

neyse;;;
herkese iyi günler diliyor, güzel dostluklar için can atıyorum.. :party:

Cevap: ...bugün ilk günüm...

Hoş geldiniz, umarım deymeyin keyfime dediğiniz bebişi Rabbim sizede nasip eder :D:D her gün burda iseniz yandınız :D:D Bağımlılık yapıyoruz bizden demesi

:hhh:

Hoşgeldin doremi :)
doğru yerdesin canımm seviyeli sıcak samimi bir ortam olduğunu zamanla görüceksin.
Ve iyiki burdayım diyeceksin. :)

evliliğindeki mutluluğu inşallah bebişinle perçinlersin.Rabbim sanada tattırsın anneliği
tekrar hoşgeldin canımm..

Hoşgeldin doremi :)
doğru yerdesin canımm seviyeli sıcak samimi bir ortam olduğunu zamanla görüceksin.
Ve iyiki burdayım diyeceksin. :)

evliliğindeki mutluluğu inşallah bebişinle perçinlersin.Rabbim sanada tattırsın anneliği
tekrar hoşgeldin canımm..

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, çok naziksiniz... :ar4fd:

Hoşgeldin doremi. Mutluluğun daim olsun. dilerim kısa zamanda yuvanızda kısa zamanda bir gonca gül açar. biz severiz yeğenleri..

Geri