gebe
  1. yalnıss

yalnıss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bugün istanbul daha da bembeyez 04.01.2008

Konu, 'Çöplük' kısmında yalnıss tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bugün istanbul daha da bembeyez 04.01.2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün yokluğun birkez daha vurdu

Bugün yokluğun birkez daha vurdu

Bugün yokluğun birkez daha vurdu. Canımı acıtıp,kalbimi kanattı. Kapanmış sandığım,sayfaları yeniden açtı. Küllenmiş meğerse bendeki sen, Adını duyduğum anda yeniden ateş aldı. Sesini özledim bugün dünden daha çok. Gülüşüne hasretim,sensizlikteyim. Acımı yoksa aşkmı dersin bu, Alışkanlıkmı yoksa tutsaklıkmı, Kalbimin kapıları açık hala sana. Çok özelsin unuttum sanma. Her nerede olursan ol....
  2. 2009'da İşsizlik Daha da Artacak

2009'da İşsizlik Daha da Artacak

Dünya Bankası Türkiye Ülke Direktörü Ulrich Zachau, 2009 yılında işsizliğin artacağını ve Türkiye'de daha fazla fakir insan olacağını belirterek, "Bu insanların ve bu ailelerin sosyal korumaya sahip olması çok önemli" dedi. Zachau, Türkiye ekonomisindeki gelişmelere ilişkin olarak basın mensuplarına yaptığı değerlendirmede, 2009'da ekonominin seyrinin oldukça belirsiz olduğuna...
  3. İstanbul da Yüzülebilecek Yerler nereleri

İstanbul da Yüzülebilecek Yerler nereleri

Arkadaşlar İstanbul da Yüzülebilecek Yerler var mı varsa İstanbul da Yüzülebilecek Yerler nereleri lütfen bana isimlerini yazın İstanbul da yeniyim ve heryeri bilmiyorum:S
  4. Odanızı daha da aydınlık gösterin

Odanızı daha da aydınlık gösterin

Odanızın ufak oluşundan şikayetçi iseniz yapacağınız ufak ışıklandırma hileleri ile daha geniş gösterebilirsiniz. Odanızda duvar, zemin ve tavanda açık ve pastel tonlarda boya kullanırsanız derinlik katarsınız. Özellikle krem rengi odanızı olduğundan daha geniş, aydınlık ve farh gösterir. Beyaz, pembe ve su yeşili gibi renkler duvarı sizden daha uzak tutar. Yatak odanızı dekore ederken...
  5. Son Dakika : İstanbul 'da Deprem !

Son Dakika : İstanbul 'da Deprem !

Bu konu istanbulda deprem hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün saat 11:17'de İsdtanbul Büyükçekmece'de hafif şiddette bir deprem meydana geldi. 3,8 büyüklüğünde olan deprem,Büyükçekmece'nin yanı sırı diğer ilçelerde de hissedildi. İşte detaylar... Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden yapılan açıklamaya göre, saat 11.17'de...

Sayfayı Paylaş