gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

bugün kocacımın doğum günü :)

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

iyiki doğdun kocacım doğum günün kutlu olsun kocacım doğum günün kutlu olsun dogum kocacim iyiki dogdun kocacim KOCACIM İYİKİ DOĞDUN.. İYİKİ BENİMLESİN... İYİKİ BENİMSİN... SENİ ÇOK SEVİYORUM :)

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bugün kocacımın doğum günü :)

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Canim benim insallah herzaman hep böyle mutlu olursun, askiniz hicbirzaman bitmesin canimmm....

4. vaveyla

vaveyla Forum Okuru

mutluluğunuz daim olsun bir ömür boyu inşallah

5. white pearl

white pearl Forum Okuru

alah bu mutluluğunuzu daim etsin canım...

6. busra

busra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hep mutlu olun mutlu kalın inş

bugün kocacımın doğum günü :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün mislinayın doğum günüydü....

bugün mislinayın doğum günüydü....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bugün Benim Doğum Günüm :(

Bugün Benim Doğum Günüm :(

doğum günü tebrik kartları dogum gunu tebrikleri doğum günü tebrik kartı Arkadaşlar bugün benim doğum günümdü ama ne yazık ki doğum günümün bitmesine yarım saat kala açıyorum bu konuyu. Sizler doğal olarak bilmiyorsunuz çünkü profil ayarlarımda doğum gününü gösterme olarak ayarlı kalmış :( Geçen hafta yağan yapmur monitörümü bozdu,onu yaptırdım şimdi de modemin yandığını öğrendim. Kısa bir...
  3. bugüm doğum günüm( müş )

bugüm doğum günüm( müş )

Bugün benim doğum günüm... Öncelikle kredi kartlarını çok kullandığımdan olsa gerek, bankalar kutladı fosforlu bir kaç elektronik posta ile. Sonra beraber film izliyor olmamız nedeniyle olsa gerek, ablam kutladı. Bugün benim doğum günüm... Aslında aile eşrafının son 1-2 haftadır aklındaydı. Hatta harçlık vermeye bile kalkıştılar son bir kaç gün. Çok sevdiklerinden olsa gerek(!),...
  4. Bugün Fatih Sultan Mehmet'in Doğum Günü

Bugün Fatih Sultan Mehmet'in Doğum Günü

osmanlıca doğum günü mesajları fatih sultan mehmetin doğum günü fatih sultan mehmet Osmanlı İmparatorluğunun 7.padişahı İstanbul'u fetheden büyük padişah Fatih Sultan Mehmet'in bugün doğum günü kızlar...30 Mart 1432 yılında Edirne'de dünyaya gelen Fatih Sultan Mehmet Han'ın başından geçmiş birkaç ilginç hikaye... Fatih Sultan Mehmet'in öyküsü İstanbul’u fetheden efsanevi Osmanlı padişahı...
  5. Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işlerin doğum günü Sevgili melekler, 2 ay kadar önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavisi süren oyuncu Nejat İşler'in bugün doğum günü! Meleklermekani.com ailesi olarak başarılı oyuncuya acil şifalar diliyor, doğum gününü kutluyoruz. :) Tedavi gördüğü hastane tarafından hayati tehlikesinin...

Sayfayı Paylaş