gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bugün ne giysem 2013 ne zaman başlıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gerçi gala gecesi daha yeni yapıldı ama herhalde fazla ara vermeden yenisini çekerler. Ne zaman başlayacak bugün ne giysem 2013 sezonu ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Show Tv ekranlarının özellikle bayan izleyicilertarafından beğenilen yarışma programı Bugün ne giysem yeni sezona ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Bugün Ne Giysem izleyicileri ve yeni sezonda yarışmacı olmak isteyen bayanlar merakla bekliyor yeni sezon programlarını.Bugün ne giysem yeni sezon başlama tarihi henüz belirlenmedi.
    2013 döneminin diğer dönemlere göre daha zorlu geçmesi bekleniyor. Verilen ödülün yüksek olması ve her geçen gün insanların ekonomik sıkıntı çekmeye başlaması herkesi kolay para kazanmaya yöneltmiş durumda.

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bu yarismaya katilanlarin cogu elbisesinin bilmem kac bine aliyor ben hic dogru buluyorum bunu...

bugün ne giysem 2013 ne zaman başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Ne Giysem Başlıyor

Bugün Ne Giysem Başlıyor

bugün ne giysem bugün ne giysem başlangıç şarkısı başlangıç başlangıçı giriş şarkısı Yeni başlıyor yeni .. Bir tane daha yeni program :) Bugün Ne Giysem ? Biliriz ki biz kadınlar modaya düşkünüz ve bizim dikkatimizi çekmicekte kimin dikkatini çekecek:) Show TV 20’nci yıl sürprizlerine yepyeni televizyon formatları ve programlarla devam ediyor… Show TV’den farklı bir yarışma programı...
  2. Bugün Ne Giysem Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Bugün Ne Giysem Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Yasemin meler birinciliği kaptı ama Bugün Ne Giysem bitti acaba Bugün Ne Giysem Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak bilen var mı?
  3. 2013 survivor ne zaman başlıyor

2013 survivor ne zaman başlıyor

survivorı çok merak ediyorum bir an önce başlasa da yine ünlülerle gönüller savaşlarını izlesek :D zaten geçen sene yarışmada ki tüm şarkıları siteniz sayesinde öğrendim, titan admin sağolsun ne sorsak söyledi :D Ne zaman başlıyor survivor 2013 bilgi varmı ?
  4. 2013 bugün ne giysem ne zaman başlayacak

2013 bugün ne giysem ne zaman başlayacak

Merhaba.Bugün Ne Giysem'in 2013 sezonu ne zaman başlayacak?Merakla bekliyoruz ama hala bir haber yok tvde başlayacağı tarihle ilgili :/
  5. 2013 survivor ne zaman başlıyor hangi kanalda?

2013 survivor ne zaman başlıyor hangi kanalda?

Selam gençlik! Survivor panama hangi kanalda ve hangi tarihte başlıyor? Bilen varsa yazsın lütfen..

Sayfayı Paylaş