gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bugün ne giysem podyumda sık çalan müzik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sözlerini yazıyorum size ama duyduğum kadarı ile çok aradım ama hiç bi yerde bulamadım yardımınıza ihtiyacım var sürekli şarkının içinde ''would shou like is up'' diyip duran bir nakaratı var ama bu şekilde nette bulmak imkansız inşaallah yardımcı olursunuz bana

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tv arşivi
    28.saniyeden itibaren yukarıda belirttiğim müzik çalmakta lütfen yardımcı olun bana kaç gündür arıyorum bir türlü bulamadım.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aradığınız parça Lil' Kim'den Lighters Up :)

Aşağıda şarkının videoklibini de izleyebilir ve dinleyebilirsiniz :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok teşekkür ederim aramadığım yer kalmamıştı bu site ve siz mükemmelsiniz

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Teşekkür ederiz :)

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

21 haziran da podyuma çıkan tansu uzelde çalan şarkıyı arıyrm .podyuma çıktığında çalıyo .yardımcı olursanz sevnrm :)

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aradığınız parça Kat Deluna'dan Drop It Low :)

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

Lütfen tüm Bugün Ne Giysem programı parça sorularınızı BURADA Kİ LİNKTEN yapınız ... :)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fransızca galiba tam bilmiyorum ama sürekli çalıyo bulabilir misiniz? değişik bir şarkı.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya bugün ne giysemde çalan bi şarkı var ooo dont say goodbye dont say godbyee diye çalıyo bulamadım bi türlü lütfen yardım edin

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fly project dont say goodbye

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bugun ne giysem gala gecesinde calan sanirim frnasizca sarki nedir acaba mono mu mono mi falan heryerde ariyorm ama bulamadim adini yazarsanz ck mutlu olurum

12. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aradığınız parça Marie Laforet - Mon Amour Mon Ami

Bu parçayı ve diğer Bugün Ne Giysem Programı Parçalarını Dinlemek İçin Burayı Tıklayınız..

Parça İsmi Sormak İçin Burayı Tıklayınız..

bugün ne giysem podyumda sık çalan müzik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün ne giysem programında çalan yabancı şarkı isimleri ??

Bugün ne giysem programında çalan yabancı şarkı isimleri ??

Bugn Ne Giysem? 04.06.2012 SHOW TV Yarma izle 1 saat 37 dk 27 sn deki şarkı adını bulamıyorum ne kadar aradıysamda yardımcı olurmusunuz ?
  2. Bugün Ne Giysem Programında Çalan Şarkıların Listesi

Bugün Ne Giysem Programında Çalan Şarkıların Listesi

bugün ne giysem müzikleri bugün ne giysem programında çalan yabancı parçalar bugün ne giysem programında çalan şarkılar Sevgili melekler, iki sezondur Survivor 2011 ve Survivor 2012 programlarında çalan tüm müzikleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Survivor ile ilgili gelen istekler için konu açtık. Şimdi bildiğiniz üzere Survivor tatile girdi ancak gelen istekler üzerine bu kez bugün ne...
  3. Bugün Ne Giysem Programında Çalan Şarkıların İsimleri Neler ?

Bugün Ne Giysem Programında Çalan Şarkıların İsimleri Neler ?

bugün ne giysem müzikleri bugün ne giysem programında çalan yabancı parçalar bugün ne giysem programında çalan şarkılar Sevgili melekler, bugünden itibaren geçmiş sezondan ya da yeni sezondan Bugün Ne Giysem programında çalan şarkılar içinde öğrenmek istediklerinizi bu konumuz üzerinden bize sorabilirsiniz. Ayrıca BURADA Kİ LİNKTEN de Bugün Ne Giysem Müzikleri listesini inceleyebilirsiniz.....
  4. Bugün ne giysemde sık çalan müzik.

Bugün ne giysemde sık çalan müzik.

Arkadaşlar, bugün ne giysemde çok sık çalan bir müzik var ama ne yaptım ne ettiysem bir türlü bulamadım. Ama şarkıda "Ay,ay,ay,ay,ay,ay" diyor. Neolur yardım edin!!!
  5. 24 eylül ayında çalan müzikler bugün ne giysem de

24 eylül ayında çalan müzikler bugün ne giysem de

çalan müzikler 24 eylül de bugün ne giysem
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş