gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işlerin doğum günü
    Sevgili melekler, 2 ay kadar önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavisi süren oyuncu Nejat İşler'in bugün doğum günü! Meleklermekani.com ailesi olarak başarılı oyuncuya acil şifalar diliyor, doğum gününü kutluyoruz. :)

Tedavi gördüğü hastane tarafından hayati tehlikesinin kalmadığı bildirilen başarılı oyuncunun hayatı hakkındaki bilgileri de sizlerle bir kez daha paylaşıyoruz....

nejat-işler.jpg

Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün kocacımın doğum günü :)

bugün kocacımın doğum günü :)

iyiki doğdun kocacım doğum günün kutlu olsun kocacım doğum günün kutlu olsun dogum kocacim iyiki dogdun kocacim KOCACIM İYİKİ DOĞDUN.. İYİKİ BENİMLESİN... İYİKİ BENİMSİN... SENİ ÇOK SEVİYORUM :)
  2. bugün mislinayın doğum günüydü....

bugün mislinayın doğum günüydü....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bugün Benim Doğum Günüm :(

Bugün Benim Doğum Günüm :(

doğum günü tebrik kartları dogum gunu tebrikleri doğum günü tebrik kartı Arkadaşlar bugün benim doğum günümdü ama ne yazık ki doğum günümün bitmesine yarım saat kala açıyorum bu konuyu. Sizler doğal olarak bilmiyorsunuz çünkü profil ayarlarımda doğum gününü gösterme olarak ayarlı kalmış :( Geçen hafta yağan yapmur monitörümü bozdu,onu yaptırdım şimdi de modemin yandığını öğrendim. Kısa bir...
  4. bugüm doğum günüm( müş )

bugüm doğum günüm( müş )

Bugün benim doğum günüm... Öncelikle kredi kartlarını çok kullandığımdan olsa gerek, bankalar kutladı fosforlu bir kaç elektronik posta ile. Sonra beraber film izliyor olmamız nedeniyle olsa gerek, ablam kutladı. Bugün benim doğum günüm... Aslında aile eşrafının son 1-2 haftadır aklındaydı. Hatta harçlık vermeye bile kalkıştılar son bir kaç gün. Çok sevdiklerinden olsa gerek(!),...
  5. Nejat Uygur'un doğum günü

Nejat Uygur'un doğum günü

nejat uygur, behzat uygur, süheyl uygur, doğum günü, sağlık sorunları, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Usta tiyatrocu Nejat Uygur, uzun yıllardır sağlık sorunları yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde doğum günü için, oğlulları Behzat ve Süheyl Uygur, babalarının doğum gününü sahnede kutladı Melek'lerim. Süheyl-Behzat Uygur kardeşler, uzun zamandır sağlık sorunları yaşayan...

Sayfayı Paylaş