gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Bugün seni severek gidiyorum,belki yarın kalarak seveceğim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

seni severek gidiyorum severek gidiyorum
    [​IMG] BUGÜN SENİ SEVEREK GİDİYORUM,BELKİ YARIN KALARAK SEVECEĞİ

Bugün seni giderek seviyorum,belki yarın kalarak seveceğim
    Aşkını saklıyorsam bilki gözlerine olan tutkumdandır
    Anlatamıyorsam kendimi sana,korkumdur sana dokunamamaktan yana
    Diyemiyorsam ben gidiyorum diye ve eğer gidiyorsam,bilki seni kaybetmemektendir
    Çünkü ben gidersem senin nerde olduğunu bilirim
    Ya sen gidersen nerde ne halde olursun işte onu bilemem
    Sabaha kadar dinliyorsam türkü yazıyorsam şiir bilki seni aradığımdandır
    Ve bulamıyorsam seni bil ki aramaktan vazgeçmemdir
    Çünkü bulduğum da gitmendendir korkum
    Ve diyorsam ki kelimelere cümlelere seni çok sevdiğimi sana haykıramamaktandır
    Ve sana diyemiyorsam seni çok sevdiğimi ve bilki seni çok sevdiğimdendir…

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm sucremm elerine sağlıkk...

Bugün seni severek gidiyorum,belki yarın kalarak seveceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben yine yarın seni seveceğim

Ben yine yarın seni seveceğim

Ve yıldız yıldız düşen kar taneleri Bir okyanusun gözünden seni hatırlatacak Mısralar konvoyu geçecek yüreğimden aşkın’a dair Ben yine yarın seni seveceğim Rüzgarın kuyruğuna bin hevesle tutunup Saçlarının arasından süzülmeyi düşleyeceğim Kulaktan kulağa adım fısıldanacak; aşkın’a şair...
  2. Yanarak seveceğim seni

Yanarak seveceğim seni

Öyle özlüyorum ki seni... Çünkü sevgim yaralı,sevgim tutsak,sevgim suskun... Artık bulutlar kadar güzel,yalnızlık kadar ağır.. Ben her gece yıldızlara bakarak yüzleşiyorum sırtıma mıhladığın ayrılığınla, sen ki suçunla baş edemez, kandırırken kendini…Sebebler aradım içimde ayrılığına neden... Kendimden nefret ettim,sırf sen haklı çık diye… Sen mutlu ol sen düşünme diye… Yüzleşme içindeki...
  3. Ama belki yarın

Ama belki yarın

Zamanı sıfırlıyacağım hayatımda yarın Herşeye yeniden başlayacağım... İlk kez GÜNAYDIN diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın; ama şimdi değil yarın... Yarın başlangıcı olucak hayatımın Gözlerimi açıp MERHABA diyeceğim hayata Bende varım artık,ölümüne sevgi yarışında... İlk kez göreceğim annemi yarın Sarılacağım ona,sevgimi haykıracağım; ama şimdi değil yarın... Yarın umutlarım...
  4. seni yağmurlardan sonra seveceğim

seni yağmurlardan sonra seveceğim

Çok beğeneceğiniz bir Aşk yazısı daha buldum meleklerim ve paylaşmak istedim. (: Fikirlerinizi bekliyorum (: Şimdi git Say ki seninle içinden sevda geçen bir türkü söylemedik Say ki gece mektuplarının en güzel aşk şiirlerini Beraber ezberlemedik Say ki sevda trenini kaçırdığım durakta bir süre beraber Bekledik Sen git Ben gelemem bu yürekle Ya da kal Eylül yağmurlarını bekle Seni...

Sayfayı Paylaş