bugün sıkılıyorum

ben hergün sıkılıyorum saat 3 bucuga kadar calısıyorum sonra canım sıkılıyo evde ablamda yok pof

ahhh ahh keske benim derdimde bu olsa...bence sükür et bunlara...benimyerimde olsan ne yapardin....

Senin derdin ne jupiter

ah be melegim senin derdin dertmidir benim derdim yaninda :(( arabeske bagladim ..
benim konum vardi biyerlerde ama denk gelmemissin demekki....ben evliyim canim 4 senelik..bi kizim var simdi oh ne güzel diyosun dimi öyleydi de sevdigim adamlada evliyim oh ne ala...
derken ayni yastiga bask koydugum adam cikmis bana seni sevmiyorum bisey hissetmiyorum der ve ayrilmak ister...4 ay öncesinde beni deligibi sevdigini söyleyen adam..icinde unutamadigi bi aski oldugunu der ve o kiza gider söyler bunlari....ve bana psikolojikmen yapmadigi eziyet yok..kötü davrandigini diyemem ama onu birakmam icin yapmadi sey kalmiyo..hafta sonlari defolup gidiyo iki gün sonra geliyo tlfnlara cikmiyo falan...ondan onu birakmami istiyo..ben onu deli gibi severken nasil birakirimki...

jüpiter çok üzüldüm sizin için. Allah kimsenin karşısına hayırsız insan çıkarmasın, bi de çocuk da var insan çocuğunu düşünürde katlanır. Allah yardımcınız olsun..

Sıkıntı senin bir derdinin olduğunu gösterir.Derdi olmayan kişi sıkılmaz.Şöyle düşün;derdin ne?Eşinden mi memnun değilsin?Yoksa çocuklar mı şımardılar?İşin seni çok mu yoruyor?Yoksa ev işleri mi seni bunalttı?Genç kızlar gibi mesajlaşmayı,alışverişe çıkmayı,dedikodu yapmayı,yakışıklı çocuklardan bahsetmeyi mi özledin?Yoksa maddi durumunuzdan(telefon,bilgisayar,televizyon vb)yakınıyorsun?Derdini belirle.Bir aile toplantısı yap.Rahatsız olduğun şeyi ve ne yapmak istediğini söyle.Sonra eşin söylesin.Sonra anneanne,dede.Çocuklar da söylesin.Yapabileceğiniz isteklerini belirleyin.Bu isteklerin dışında kalanları yapamayacağımız veya sonradan yapabileceğimiz istekler deyin.Yapabileceğiniz istekleri sıralayın ve sırasına göre uygulayın.Eğer çocuklar telefon istiyorsa ve bunu yapabileceğimi isteklere koymakta diretiyorsa neden istediğini sorun.Oyun oynamak istiyorsa ona ipad alabilirsiniz.Bir arkadaşında varsa ve onu kıskanıyorsa ona playsitaydın(nasıl yazıldığını bilmiyorum) ixbox,xwi gibi diğer arkadaşlarında olmayan bir şey alabilirsiniz.

Geri