gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bugün sizi mutlu eden hangi olaydı?

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şöyle bir düşünelim bakalım belki günümüz kötüde geçmiş olabilir ama ince düşünelim mutlaka küçükte olsa birşey sizi mutlu etmedimi içinizde bir rahatlama bir mutluluk olmadımı hiç...şimdi herkes bugün en mutlu olduğu anı yada olayı yazsın bakalım arkadaşlar:):horn:

2. zeyna

zeyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bugün sizi mutlu eden hangi olaydı?
    oglumun sevgilisi ve arkadaşları geldi onlarla sohbet etmek beni cok mutlu etti

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bugün en büyük hayalim gerceklesti, bir ameliyatda asistanlik yaptim... Allahim cok mutluyum yaaa....

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bugen benı mutlu eden sey devamlı annemın babamı arayacagı yere benı araması..kac kez oldu bılmıyorum ama bu gun mutlu ve neselı bı ınsan yaptı..sabah cok yorgun ve halsızdım..neselı olmak benı mutlu edıyor:):)

5. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ve bugünde hayatimdaki herkes mutlu oldugu icin mutluyum....

6. çalıkuşu

çalıkuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bugün önceden planlı bir arkadaş ortamına katılamayacağım için üzülüp duruken son dakikada işlerimi yoluna koyup oraya gidebilmem beni çok mutlu etti.

7. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    dün bulunduğumuz ortamda arkadaşlarıma burayı anlatmıştım arkadaşım ÇALIKUŞUNU burda görmek beni çok mutlu etti hoşgeldin canım:Laie_15:

8. eftelya

eftelya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

şu yukarıdaki iki hanım efendinin dün benim evimde bulunması beni çok mutlu etti:dancing:

9. çalıkuşu

çalıkuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bugün bu yazıları okumak beni çok mutlu etti. İyi ki varsınız arkadaşlarım. Bakın birbirimize vesile olarak böyle güzel bir sitede ortak paylaşımlarda bulunuyoruz.

10. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

SON ZAMANLARDA BENI MUTLU EDEN HIC BISEY YOK...HA DAKIKALIK MUTLULUK DIYOSAN OLUYODA SONRA ACISI CIKIYO...BOSVER YAAA BIZE UZAK O MUTLULUK DEDIGIN SEY:confused::confused:

11. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bugün babamin dogum günüydü benim icin gercekten cok güzel ve özel gündü,,iyiki dosmuuss iyiki benim babamm,onu cok ama cokk seviyorumm,
    babacimm daha nice yillara,seni seviyorumm

12. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

bugün çok mutluyum kızımın ve oğlumun doğum günü bugün kızım 15 yaşına giriyor oğlum da 5 yaşına ne mutlu ikiside mart 3 doğumlu iyiki varsınız evlatlarım sizleri çok seviyorum

bugün sizi mutlu eden hangi olaydı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MutLu OL

MutLu OL

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. mutlu olun mutlu kalın

mutlu olun mutlu kalın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mutlu eden diyet

Mutlu eden diyet

Haftada ortalama 1 kilo vererek ve düzenli yürüyerek hem mutlu olup kilo verin, hem de sağlığınızı koruyun. 20-35 yaş arası 1.65 cm boy ve 70 kg ağırlığın üzerindeki bayanlar, bu diyeti düzenli yürüyüş ile birlikte yaparsa, ilk hafta 1.5 ile 2 kg, daha sonraki haftalarda da birer kilo verir. Kahvaltı: 2 karper kadar tercih edilen peynir, 1 ince dilim çavdar, mısır veya buğday ekmeği,...
  4. Hangi burçlar nerede yaşamalı ki mutlu olsun:)

Hangi burçlar nerede yaşamalı ki mutlu olsun:)

Hangi Burçlar Nerelerde Yaşamalı ki Mutlu Olsun Eskilerin tebdil-i mekanda ferahlık var dediği şeyin meğer astrolojik açıklaması varmış. İkamet değişikliği ile hayat değişikliği mümkünmüş. İstanbul’da orta halli bir vatandaşken Avusturalya’da bir rock star olabilir, evinin yönüyle birlikte hayatının gidişatını da değiştirebilirsin. ...Peki nedir bu ikamet astrolojisi, ne işe yarar...
  5. Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba kızlar bana aranızda Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözlerini yazacak bir arkadaşım var mı acaba? lütfen Mutlu ol şarkısını bieln varsa bana sözlerini yazsın.

Sayfayı Paylaş