gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bugünden Tezi Yok Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ara ara duyarım Bugünden Tezi Yok Deyimini biraz anlam verebiliyorum yani ne olacaksa bu gün olacak gibi ama Bugünden Tezi Yok Deyiminin Anlamı tam olarak nedir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bugünden Tezi Yok Deyimi Ne Anlama Gelir

Bugünden Tezi Yok Deyiminin Anlamı Nedir

Bugünden tezi yok hemen şimdi anlamına gelen bir deyimdir

Örnek:Bugünden tezi yok hemen şimdi bu işi burada halletmemiz gerekiyor

Bugünden Tezi Yok Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş vermek deyiminin anlamı nedir

Baş vermek deyiminin anlamı nedir

Arkadaşlarım ben baş vermek isimli deyimiin anlamını manasın arıyorum yardımcı olabilecek kimse var mı teşekkür ediyorum.
  2. Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba yine size bir deyimin açıklamasını sormak için geldim :) Bu sefer de merak ettiğim deyim Bir Varmış Bir Yokmuş Deyimi oldu ve bu deyimin yani Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamını yazmanızı rica ediyorum:)
  3. Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Selam arkadaşlar acaba aranızda Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Ben bu deyimin anlamını çok merak ettim de neler için söylenir bir de örnek verirseniz sevinirim.
  4. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar aranızda Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise lütfen bana bu deyimin manasını yazsın. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı ne paylaşın.
  5. Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz. Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız. "Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

Sayfayı Paylaş