gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bugünkü mareşal kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bugünkü mareşal kimdir öğrenebilirmiyim

bugünkü mareşal kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mareşal

Mareşal

Rüyada maresal rütbesinde bir asker görmek, devlet makaminda bulunan bir isinizin olacagina veya büyük bir ise atanacaginiza, yahut mahkemede bulunan bir isinizin sonucunun lehinize olacagina delalet eder
  2. Türkiye Tarihinde Mareşaller

Türkiye Tarihinde Mareşaller

türkiyedeki mareşaller mareşallerimiz türkiyenin mareşalleri dünyadaki mareşaller Türk ordusunda üç meydan savaşından zaferle dönen veya bir savaşta pek çok cepheyi birden idare ederek zafer kazanan, denizde ve havada da eşit bir başarı gösteren, Türk Silahlı Kuvvetleri için en az orgeneral (denizci ise oramiral) rütbesine sahip subaylara, TBMM tarafından verilen bir askeri rütbedir. Bu rütbe...
  3. *bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

*bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

bugün benim şansı günüm herhaldee hem yeni yıl,hem mod oldum,hemde 3000 mesajım olmuşş kendimle gurur duyuyorum beee.... herkese teşşekürlerrr bu aşamaya tek başıma değil sizlerin sayesinde geldimmm başta adminlerim olmak üzere herkesee teşşekürlerrr... sizi seviyorummmm *MeÇHuL*
  4. bugünkü menunuzde ne var??

bugünkü menunuzde ne var??

evet melekler hem paylaşalım hemde fikir etmiş oluruz diye düşündüm ben çok düşünürümde bugün ne yemek yapsam diye :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
  5. Bugünkü alışverişim...

Bugünkü alışverişim...

Sevgili üyelerimiz, başlıkta geçtiği gibi alışveriş yapan aldığı ürünü, giyimi ( ayakkabı, kemer, elbise, toka, takı, aksesuar, etek, pantalon, takım, gecelik, pijama, ev ürünü v.s. ) resmini çekip bizlerle paylaşsın, inanmayan kalmasın diye de nickinizi de yazın bir ufak kağıda :)Zevklerimizi paylaşalım, fikir edinelim, modayı hep birlikte takip edelim veya modayı kendimize uyduralım :)

Sayfayı Paylaş