gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

*bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

bugün benim şansı günüm herhaldee
    hem yeni yıl,hem mod oldum,hemde 3000 mesajım olmuşş kendimle gurur duyuyorum beee....

herkese teşşekürlerrr

bu aşamaya tek başıma değil sizlerin sayesinde geldimmm başta adminlerim olmak üzere herkesee teşşekürlerrr...

sizi seviyorummmm

*MeÇHuL*

2. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: *bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*
    :) :) :) :) :) :) ne güsel ablacm :) bak ben de sevndimmmm:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Daha nice 3000li mesajlara canım :)
    Bizde seni seviyoruz:)
    3000 mesaja rep verilir değilmi benden +rep:D:D

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

vayyy sağoll adminemmm teşkürrr ettimmm daha nice nice repleree demii:D:Dteşşekürler hepinize iiki varsınızzz hepsi sizleirn sayesindee..sizlere layık olmak için elidmen geleni ardıma koymuycam:)sağol rapkızı bu başarılardan sendede olması dileğiyle

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel canım basarılarının devamını dilerim inş her günün böyle güzel olur :kiss::kiss::eek:yy:

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sağol canım yha çok teşşekür ederimmm

*bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar neden bukadar çok konuşuyormuş

kadınlar neden bukadar çok konuşuyormuş

Kadın günde 20 bin, erkek ise 7 bin sözcük konuşuyor. ABD’de yapılan bilimsel araştırmada kadınların günde 20 bin sözcük kullandığı, erkeklerin ise 7 bin sözcükle “yetindiği” ortaya çıktı. Araştırmada kadınların erkeklerden neden daha çok konuştuğu belirlendi. ABD’li nörolog Louann Brizendine tarafından yapılan araştırmada kadınların beyninde, özellikle duygu ve hafızadan sorumlu sinir...
  2. tahmin edemedım bukadar yıkılacağımı

tahmin edemedım bukadar yıkılacağımı

Hiç tahmin etmezdim bu kadar acı çekeceğimi beni bırakıp gittiğini.Hep kaçmıştım çünkü, çünkü hep sensizdi gelecek planlarım.Kırılmaktan korktuğum için katmıyordum seni geleceğimin hiçbir yerine.. . Yada...Yada sadece kendimi kandırıyordum, yada sadece yüreğimi avutuyordum. Yada aslında tüm hayallerimde sen vardın,her gece geliyordun rüyalarıma ve en güzel anları yaşıyorduk seninle o...
  3. Bukadarda tiryaki olunmazki...

Bukadarda tiryaki olunmazki...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Cimriliğin Bukadarına Pes

Cimriliğin Bukadarına Pes

CİMRİLİĞİN BU KADARINA PES! Resûlüllüh (s.a.v.) bir adam gelerek: - Yâ Resûlüllüa! Falanca komşum, hurma saplarını benim bahçeme koyuyor. Bana eziyet veriyor, dedi. Allah Resûlü o zâtı çağırarak, ona: - Filancanın bahçesine koyduğun hurma saplarını bana sat, teklifini yaptı. Adam: - Olmaz dedi. Allah Resûlü: - Öyle ise bana hediye et onları, dedi. Adam bu teklife de:...
  5. Gaz vermeyin adamlara bukadar

Gaz vermeyin adamlara bukadar

abi senin için sünger gibi içer diolar -içerimde bugün midem iyi değil yaa -sende mi fos çıktın bea abi -3tane birayı yuvarladık olumm -gençliğinde bi kasa içermişin abii -hala gencizzz olumm -tamam abi neyse boşver -içerim lan nolcak getirinn (2saat sonra) -kaçınjjjı oldu lan bu?hıcjjk -17desın abi -bişii oluooo lan banaa! (hastanede) -geçmiş olsun abi bünyenin zayıf oldunu...

Sayfayı Paylaş