gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bugünün diken yarının çiçeğidir

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: bugünün diken yarının çiçeğidir

canımmm çok güzel yaaaaaa vallahi emeğine sağlık

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

beğediğine sevindim canım senibde yüreğine sağlık

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bende cokkkk begendimm canimm ne kadar da guzeldi ve beni etkiledii,amagine yuregine saglik canim kardesimm,

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bugünün diken yarının çiçeğidir

emeğine sağlık

bugünün diken yarının çiçeğidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugünün yarını var!

bugünün yarını var!

Bitmez dünyada dertler Günahlara dalınca Yakıp döker namertler Her fırsatı bulunca. Zulüm her yeri sarar Herkese verir zarar Düşer başını yarar Ayakları kayınca. Ömür tükenmez sanır Ecel gelir uyanır Musallaya uzanır Şöyle boylu boyunca! Kabir denen dar kafes Duyulmaz oradan ses Bakıp ürperir herkes Ölü kabre konunca. Küfürle ömür geçer Ektiği zulmü biçer Kabir başına göçer Münker nekir...
  2. Diken

Diken

Kaba ve sert yapılı insana, yeni ve yanlış inanç ve düşünce taraftarı kimseye, Diken üzerinde oturmak tedirgin eden duruma, dikenin üzerine doğru çekilmek borcu olanlarca baskı altında tutulmaya, Diken din ve dünyaya yarar ilmi olmayan cahil kimseye, Dikken, muhafıza, koruma görevlisine delalet eder.Rüyada dikenler görmek, acıların zevklerle karışacağını simgeler. Kötü göz, nazar olarak...
  3. Ateş Dikeni Çiçeği Bakımı

Ateş Dikeni Çiçeği Bakımı

ateş dikeni bitkisi dikenli çiçekler ateş çalısı dikenli süs bitkileri diken çiçeği Ateş Dikeni ÇİÇEĞİ Ateş dikeni gülgiller (rosaceae) familyasının Pyracantha cinsinden, genellikle dikenli ve yaprak dökmeyen çalılara verilen ortak addır. Anayurdu Avrupa’ nın güneydoğusu ve Asya’ dır. Ateş dikenleri gösterişli meyveleri nedeniyle süs bitkisi olarak yetiştirilir, ayrıca çit olarak da...
  4. Bugünün DİKENİ....Yarının ÇİÇEĞİDİR...

Bugünün DİKENİ....Yarının ÇİÇEĞİDİR...

Bize Ters gelen seyler, bizim icin yanlis olani degildir Meleklerim, aksine HER iSTE VARDIR ELBET BiR HAYIR... Bu kisa Hikayedede bunun öyle oldugunu göreceksiniz...
  5. Çiçek yollucam yardım..

Çiçek yollucam yardım..

Beraber çalıştığımız arkadaşım terfi nedeniyle farklı bir yere ve pozisyona geçti ve ben onun ilk iş gününde odasına girdiğinde çiçeklerim karşılasın istiyorum ama seçtiğim çiçeğimi sizde görün istedim. odasına uygun bir çiçek rengi ve hoş duruyo bence şimdi siparişi vereceğim sizce nasıl ; bu çiçek; Ama yok olmaz illa daha sade ciddi bir çiçek olsun diyorsanız söyleyin .. Aslında hep bu...

Sayfayı Paylaş