gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Bugünün DİKENİ....Yarının ÇİÇEĞİDİR...

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Bize Ters gelen seyler, bizim icin yanlis olani degildir Meleklerim, aksine HER iSTE VARDIR ELBET BiR HAYIR... Bu kisa Hikayedede bunun öyle oldugunu göreceksiniz...

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Mükemmel canımcım.. Tek kelime ile mükemmelll.. Eğer rep hakkım varsa hemennnn değerlendriyorummmm...

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Begenmene sevindim Gülüm :)

bencede mükemmel bir hikaye..

ayrica rep icinde tsk ederim tatlim :kiss:

Bugünün DİKENİ....Yarının ÇİÇEĞİDİR... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugünün yarını var!

bugünün yarını var!

Bitmez dünyada dertler Günahlara dalınca Yakıp döker namertler Her fırsatı bulunca. Zulüm her yeri sarar Herkese verir zarar Düşer başını yarar Ayakları kayınca. Ömür tükenmez sanır Ecel gelir uyanır Musallaya uzanır Şöyle boylu boyunca! Kabir denen dar kafes Duyulmaz oradan ses Bakıp ürperir herkes Ölü kabre konunca. Küfürle ömür geçer Ektiği zulmü biçer Kabir başına göçer Münker nekir...
  2. bugünün diken yarının çiçeğidir

bugünün diken yarının çiçeğidir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ateş Dikeni Çiçeği Bakımı

Ateş Dikeni Çiçeği Bakımı

ateş dikeni bitkisi dikenli çiçekler ateş çalısı dikenli süs bitkileri diken çiçeği Ateş Dikeni ÇİÇEĞİ Ateş dikeni gülgiller (rosaceae) familyasının Pyracantha cinsinden, genellikle dikenli ve yaprak dökmeyen çalılara verilen ortak addır. Anayurdu Avrupa’ nın güneydoğusu ve Asya’ dır. Ateş dikenleri gösterişli meyveleri nedeniyle süs bitkisi olarak yetiştirilir, ayrıca çit olarak da...
  4. Çiçek yollucam yardım..

Çiçek yollucam yardım..

Beraber çalıştığımız arkadaşım terfi nedeniyle farklı bir yere ve pozisyona geçti ve ben onun ilk iş gününde odasına girdiğinde çiçeklerim karşılasın istiyorum ama seçtiğim çiçeğimi sizde görün istedim. odasına uygun bir çiçek rengi ve hoş duruyo bence şimdi siparişi vereceğim sizce nasıl ; bu çiçek; Ama yok olmaz illa daha sade ciddi bir çiçek olsun diyorsanız söyleyin .. Aslında hep bu...
  5. Bugünün Saraylısı

Bugünün Saraylısı

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan "Saraylı Bey" lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında...

Sayfayı Paylaş