gebe
  1. seloni

seloni Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    18

buhar kazanlımı yoksa değilmi

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında seloni tarafından paylaşıldı.

Ben küçük ev aletlerimi alacağım ütü almak istiyorum bazı araştırmalar yaptım uhar kazanlı tefal iyi diye gördüm yorumlarda sizce nasıl??

buhar kazanlımı yoksa değilmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ama senin bir dakikan bile yok değilmi

ama senin bir dakikan bile yok değilmi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ama senin bir dakikan bile yok değilmi hikayesi

ama senin bir dakikan bile yok değilmi hikayesi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Buhar

Buhar

Güzel habere işaret eder. Buhar banyosu yapmak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşam anlamındadır. Güzel habere işaret eder. Buhar banyosu yapmak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşam anlamındadır. Sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada buhar görmek gözün kör olmasina isaret eder. Kis zamaninda agzindan çikan buhan yaz günlerinde rüyada görmek, iç hastaliklarina ve saklanilmis sirlann asikareye çikmasina...
  4. ilginç‏ değilmi??

ilginç‏ değilmi??

5. Gebelik Belirtileri Yoksa Hamile Değilmiyim?

Gebelik Belirtileri Yoksa Hamile Değilmiyim?

Bu konu gebelik belirtileri hakkında bilgilere yer vermektedir. Gebe kaldığınıza dair en büyük belirti adetin gecikmesidir. Adet tarihinin geçmesi ile birlikte yapılan testlerde hamile olduğunuz kesinleştikten bir süre sonra hamilelikle ilgili belirtileri daha belirgin yaşamaya başlarsınız. Anne adaylarının ilk haftalar da karşılaştığı değişiklikler ve belirtiler, adetin gecikmesi, göğüsler...

Sayfayı Paylaş