gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

buharın cilde etkisi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

buharın cilde faydası buharın cilde faydaları su buharı cilt yüze faydaları buhar maskesinin Isı ve giderek artan buhar gözenekleri açar, cildi dış etkenle*re açık hale getirir ve etkili maddelerin alımını artırır. Bu du*rumda etkili bir yüz maskesi oldukça yararlıdır. Aynı prensiple cilt sıcak bir kompresle de bakıma hazır hale getirilebilir. Bir el havlusunu sıcak suya tutun, iyice sıktıktan sonra cildinizin üze*rine yerleştirin. Aynı işlemi defalarca tekrarlayın. Dikkat: Maske uygulamasına geçmeden önce peeling yap*mak etkili maddelerin alımını artıracaktır.

buharın cilde etkisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buhar makinesi

Buhar makinesi

Rüyada buharla isleyen bir makine görmek, dost veya akrabalarinizdan islerinize dair köstekleneceginize ve kötülük göreceginize delalet eder.
  2. Buhar

Buhar

Güzel habere işaret eder. Buhar banyosu yapmak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşam anlamındadır. Güzel habere işaret eder. Buhar banyosu yapmak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşam anlamındadır. Sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada buhar görmek gözün kör olmasina isaret eder. Kis zamaninda agzindan çikan buhan yaz günlerinde rüyada görmek, iç hastaliklarina ve saklanilmis sirlann asikareye çikmasina...
  3. Buğu / buhar

Buğu / buhar

Gözlerin haramdan korunmadığına, gurur ve kibire, Sıcak havada ağızdan buhar çıkması gizlenen şeyin açığa çıkmasına, bir ayıbın farkedilmesine, Yükselen buhar faydasız söze ve yalan haberlere delalet eder.Gözlerin haramdan korunmadığına, gurur ve kibire, Sıcak havada ağızdan buhar çıkması gizlenen şeyin açığa
  4. Bitkisel buhar banyosu

Bitkisel buhar banyosu

Bir buhar banyosu ile tedaviye ne dersiniz?:) Buhar banyoları özellikle solunum yolu ile ilaç verilmesi du­rumları için uygundur, ama dış uygulamalar için de uygun olabi­lirler. Bir solunum buhar banyosu için bir sandalye, buhar çıkaran bir şifalı bitki haşlaması veya kaynatması içeren bir kap, kabı üzerine koyacağınız bir şey ve sizi ve bütün araçları tamamen örtmeye yetecek yeterli...
  5. Cildim

Cildim

:(ARKADAŞLAR 10 YAŞINDAYIM SİTEYE 20 YAŞINDAYIM DİYE GİRDİM AMA YANLIŞTIR. NEYSE KONUYA GERİ DÖNÜYORUM.YÜZÜMDE SİVİLCE DEMEYİMDE NOKTALAR VAR . BUNU TÜM ARKADAŞLARIM SÖYLÜYOR.VE RAHATSIZ OLUYORUM. MAALESEF MASKE FALAN FİLAN YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ ANNEME SÖYEMİYORUM BUNUDA NEDENİ İLKOKUL 4.SINIFTAYIM O YÜZDEN.... SİZE NE YAPABİLİRİM ACİLL ????????????? SİZE GÜVENYORUM...

Sayfayı Paylaş