gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Buharlı Saç Düzleştirici

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saç düzleştirici çeşitleri profilo saç düzleştirici buharlı düzleştiriciler buharlı Anneniz saçını nasıl sever? Profilo Buharlı Saç Düzleştirici yaklaşan Anneler Günü’nde, annelere güzelliklerine güzellik katacak bir hediye seçeneği sunuyor.Profilo, annelerin güzelliklerine güzellik katacak Buharlı Saç Düzleştirici yi, Anneler Günü için özel bir hediye arayışına girenlerin beğenisine sunuyor.

[​IMG] Profilo Buharlı Saç Düzleştirici, kadınların en fazla özen gösterdiği saçları için faydalı ve pratik bir yardımcı. Buharlı Saç Düzleştirici ile annelerin saçları kırılmadan şekillenecek, sağlıklı bir görünüm kazanacak.

Profilo SS 5115 Buharlı Saç Düzleştirici, sahip olduğu hareketli plakalar sayesinde saçların istenilen görünümü kazanmasını sağlıyor. Tasarımıyla ve kullanımıyla farklılık yaratan Profilo Buharlı Saç Düzleştirici’de 2 set kıvırcık plaka ve 1 set düz plaka bulunuyor. Saça hangi şekil verilmek isteniyorsa cihaza bu şekle uygun plaka takılıyor. Böylece istenilen şeklin oluşması sağlanıyor. Saçı buharla şekillendirerek sağlıklı bir uygulama sunan ısıya duyarlı saç düzleştiricinin 2 farklı ısı ayarı bulunuyor.

Özellikler

30 Watt
    Isıya duyarlı çalışma
    Çalıştığını gösteren ışıklı lamba
    2 farklı ısı ayarı
    Hareketli plakalar (2 set kıvırcık ve 1 set düz)
    Plaka boyutları 84x41 mm
    Su tankı kapasitesi 11 ml.

Buharlı Saç Düzleştirici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi saç düzleştirici hangisi

En iyi saç düzleştirici hangisi

en iyi saç düzleştirici 2011 en iyi saç düzleştirici hangisi hangisi en iyi saç düzleştirici hangisi, 2011, fiyatları, markaları, remington, kullanıcı yorumları, önerileri, tavsiyeleri bu yazımızda arkadaşlar. Kızlar saç düzelştirici alacağım ama saçlarıma zarar vermeyen bir markanın ürününü istiyorum. O yüzden sizlerden kullanıcı yorumlarınızı, burada yazmanızı rica ediyorum. Siz hangi...
  2. Saç Düzleştirici Krem

Saç Düzleştirici Krem

Arkadaşlarım ben saç düzleştirici krem arıyorum. İstiyorum ki saçlarım doğal yollardan düzleşsin, yani öyle çok etkili olmazsada olur az bişi dalgalı da dursa kafi. Bana bir krem önermeniz mümkün mü ? Kullandığınız ve memnun kaldığınız var mı ? Bide nereden alırım fiyatı kaç para.
  3. Saç Düzleştirici ? Önerileriniz neler kızlar

Saç Düzleştirici ? Önerileriniz neler kızlar

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Düzleştiricim ince olduğundan yeni bir düzleştirici almak istiyorum ama saçlarım çok uzun ve gür olduğu için geniş plakalı ve 230 dereceli bir düzleştirici arıyorum. Philips sonic XL var ama ondada titreşim özelliği var kapatılıp kapatılmadığını bilmiyorum o yüzden tereddüt ediyorum onu almakta. Remington çok öneriliyor çoğu kişi remington önerdi bana ama daha...
  4. En İyi Saç Düzleştirici

En İyi Saç Düzleştirici

saç düzleştiriciler rowenta saç şekillendirici fiyatları saç düzleştiriciler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Benim gibi Dalgalı saçlara sahip olanlar Dalgalı saçın zorluklarını az çok bilirler... o yüzden genelde düzleştirmeyi kullanırlar. Evde kendi saç Bakımınızı kendiiniz yapın sonra saçınızı Düzleştirebilirsiniz. Bazı saç düzleştirici kremleri de var ama onlarda pek işe...
  5. Saç Düzleştirici mi, Fön mü Daha Sağlıklı?

Saç Düzleştirici mi, Fön mü Daha Sağlıklı?

saç düzleştirici, fön makinası, fön mü düzleştirmek mi Sevgili melekler, kadınların evde en çok kullandıkları saç şekillendirme yöntemleri fön çekmek ve saç düzleştirmektir. Günlük rutinde uğraşılan saçlar için uğrşılan fönler, saç düzleştirmeler acaba saç sağlığı için ne ifade ediyor? Elektriklenen, kabaran ve şekli bozulan saçlarımız için en doğru seçim acaba fön çekmek mi, saç...

Sayfayı Paylaş