gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Buket Dereoğlu'na Büyük Jest!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Buket Dereoğlu'na Büyük Jest haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, oyuncu Buket Dereoğlu bir süredir Kalust Şalcıoğlu ile birlikte. Geçtiğimiz gün doğumgününü kutlayan Dereoğlu'na sevgilisi öyle bir sürpriz yaptı ki!..

Buket Dereoğlu, 40'ıncı yaşgününü önceki gün sevgilisi Kalust Şalcıoğlu ve dostlarıyla birlikte Nişantaşı'ndaki Richie adlı mekanda kutladı. Sevgilisi, yaşgünü pastasını birlikte kestiği Dereoğlu'na son model bir otomobil aldığını söyledi.

VİŞNE bunu beğendi.
Buket Dereoğlu'na Büyük Jest! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Mekanı üyeleri için hazırladım büyük jest :)

Melekler Mekanı üyeleri için hazırladım büyük jest :)

kendi ellerimle hazırladım nasıl arkadaşlaR?????Ev hanımlarımızın rengini farklı yaptım:)
  2. Ceylan'dan Bülent Ersoy'a büyük jest

Ceylan'dan Bülent Ersoy'a büyük jest

bülent ersoya makyaj yapma oyunu bülent ersoy saç modelleri ceylanın kostümleri ceylan saç modelleri ersoy makyaj yapma oyunu Sanki Bülent Ersoy'un çok ihtiyacı varmış gibi :tsk: Ceylan, şovuna katılan Bülent Ersoy'a iki Vertu, bir tane de son model Nokia telefon hediye etti. Diva da jeste jestle karşılık verip, hiçbir ücret talep etmedi Tanesi en az 10 bin dolar Bülent Ersoy, Ceylan'a...
  3. Fenerbahçe'ye Acun Ilıcalı'dan Büyük Jest!

Fenerbahçe'ye Acun Ilıcalı'dan Büyük Jest!

fenerbahçenin zararı acun ılıcalıdan büyük jest zararı acun karşılayacak resimleri haberi ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların sevilen başarılı yapımcılarından Acun Ilıcalı ,taraftar olarak Fenerbahçe'ye en büyük desteği verecek melekler :) Şike soruşturmaları sebebiyle derinden sarsılan ve şampiyonlar liginden men edilen Fenerbahçe'nin zararının karşılanması için yapacağı programda...
  4. Madonna'dan Haluk Bilginer'e Büyük Jest !

Madonna'dan Haluk Bilginer'e Büyük Jest !

haluk bilginer haluk bilginer madonna madonna w.e. fragmanı ile ilgili bilgiler burada melekler. Popstar Madonna nın yapımcı olarak imza attığı filmi W.E. de Haluk Bilginer de rol aldı melekler :) Bu konuyla ilgili ayrıntıları Haziran ayında magazin bölümümüzden sizlerle paylaşmıştık. Haluk Bilginer in Muhammed El Fayed karakterini canlandırdığı filmin fragmanı da yayınlandı. Bilginer,...
  5. Mustafa Sandal'dan Eşine Büyük Jest !

Mustafa Sandal'dan Eşine Büyük Jest !

mustafa sandal emina türkcan emina türkcan hamile emina türkcan sandal hamile ile ilgili bilgiler burada melekler. Ayrıldılar ayrılacaklar gibi bir yığın söylentilere rağmen uyumlu bir şekilde evliliklerine devam eden Mustafa Sandal EminaTürkcan çifti geçtiğimiz gün zehirlenmişlerdi melekler. Neyse ki önemli bir rahatsızlıkları olmayan çiftin sağlığı yerinde. Mustafa Sandal ise eşi Emina...

Sayfayı Paylaş