gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bulanık Suda Balık Avlamak Deyiminin Anlamı nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar, ben bir çok deyimi bilirim anlamını da bilirim ama dün yeni bir deyim duydum Bulanık Suda Balık Avlamak Deyimi. Peki nedir bu Bulanık Suda Balık Avlamak Deyiminin Anlamı ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bulanık Suda Balık Avlamak Anlamı
    Bulanık Suda Balık Avlamak Ne Demek

Karışık durumlardan yararlanarak kendi çıkarını sağlamak.

Bulanık Suda Balık Avlamak Deyiminin Anlamı nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. su altında neden bulanık görürüz

su altında neden bulanık görürüz

Denize dalıp gözlerimizi açtığımızda etrafı bulanık görürüz ama deniz gözlüğünü takınca her şey netleşir. Anlaşılıyor ki, gözümüzün önünde deniz gözlüğünün içindeki hava olmadıkça, suyun içinde görme işlevinde bir aksama olmaktadır. Gözümüzün dışbükey şeklindeki dış yüzeyi sadece bir mercek görevi görür. Bu mercek olmadan gözümüz ışığı alıp, arka taraftaki retina tabakasına odaklayamaz. Yani...
  2. Bulanık su

Bulanık su

Bakınız; Su.
  3. Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Selam arkadaşlar acaba aranızda Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Ben bu deyimin anlamını çok merak ettim de neler için söylenir bir de örnek verirseniz sevinirim.
  4. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar aranızda Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise lütfen bana bu deyimin manasını yazsın. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı ne paylaşın.
  5. Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz. Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız. "Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

Sayfayı Paylaş