gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bulanık Suda Balık Avlamak Deyiminin Anlamı nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar, ben bir çok deyimi bilirim anlamını da bilirim ama dün yeni bir deyim duydum Bulanık Suda Balık Avlamak Deyimi. Peki nedir bu Bulanık Suda Balık Avlamak Deyiminin Anlamı ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bulanık Suda Balık Avlamak Anlamı

Bulanık Suda Balık Avlamak Ne Demek

Karışık durumlardan yararlanarak kendi çıkarını sağlamak.

Bulanık Suda Balık Avlamak Deyiminin Anlamı nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. su altında neden bulanık görürüz

su altında neden bulanık görürüz

Denize dalıp gözlerimizi açtığımızda etrafı bulanık görürüz ama deniz gözlüğünü takınca her şey netleşir. Anlaşılıyor ki, gözümüzün önünde deniz gözlüğünün içindeki hava olmadıkça, suyun içinde görme işlevinde bir aksama olmaktadır. Gözümüzün dışbükey şeklindeki dış yüzeyi sadece bir mercek görevi görür. Bu mercek olmadan gözümüz ışığı alıp, arka taraftaki retina tabakasına odaklayamaz. Yani...
  2. Bulanık su

Bulanık su

Bakınız; Su.
  3. Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir?

Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba arkadaşlar ben Boynuz Takmak Deyiminin Anlamını çok merak ediyorum Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir bilen varsa bana yazsın lütfen.
  4. Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması Canı Çıkmak Ne Demek Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız başını derde sokmak deyiminin anlamı ile ilgili açıklamlarımızın ardında bu kez Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması ile karşınızdayız .... Canı Çıkmak: Ölmek. Çok yorulmak. Çok yıpranmak anlamında kullanılır.
  5. Canını Vermek Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canını Vermek Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canını Vermek Deyimi Ne Demek Canını Vermenin Anlamı Sevgili melekler, en son paylaştığımız canını acıtmak deyiminin anlamı konusunun ardındna bu sayfamızda da Canını Vermek Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Canını Vermenin Anlamı hakkında bilgiler paylaşıyoruz.. Can vermek; 1. Hiçbir şey esirgememek. 2. Bir şey uğrunda en değerli...

Sayfayı Paylaş