gebe
  1. Anektod

Anektod Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Bulantı en erken ?

Konu, 'Gebelik' kısmında Anektod tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklermekanı üyeleri aranıza yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açmışımdır.Merak ettiğim bir konu var,bulantıyı adetten önce yaşayan var mı,en erken ne zaman olabilir,yaşayıp tecrübe edenlerden yorum bekliyorum.teşekkürler

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
    SadmiN bunu beğendi.
  2. sevgi pıtırcığı

sevgi pıtırcığı Forum Okuru

Selamlar Anektod, ya muhtemelen yaşadığınız şey psikolojik olabilir. Belki yediğiniz birşey belki sıcaklar, yani ben çevremdeki arkadaşlarım ve kendimden bildiğimi söylüyorum. Adetten genelde sonra yaşanır. Yinede tam bilemiyorum belkide hamilesiniz ve ondan koku-ya hassasiyetiniz oluşmuştur. Umarım istiyorsanız hamilesinizdir cüüüüs :)

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba

En erken gebelik belirtileri gebeliğin 4- 5 ci haftasında başlar.Her bayan bulantı yaşıycak diye bir durumda söz konusu değil.Adetten önce ki olan bulantılar psikolojiktir.

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bunca yıllık bilgilerin paylaşıldığı melekler mekanı sitesinde pek dediğiniz durum ile karşılaşmadık. Yani genelde hamilelik sonrasında başlayan bir durum.

Bu arada aramıza hoş geldiniz.

Bulantı en erken ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulantı

Bulantı

Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.Rüyada mide bulantısı, kişinin geçmişte kalan hile, günah gibi şeylerin ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.
  2. bulantı

bulantı

hamilelikte çok bulantı oluyo bunu bitkilerle nasıl onleriz
  3. Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Kızlar yaklaşık 6 aydır bebek istiyoruz ve korunmuyoruz bende karın ağrısı ishan ve bulantı durumu söz konusu. Gebelik yaşayan meleklerimize sormak istiyrum bu erken gebeliğin tam belirtileri nelerdir benim bu yaşadıklarımda gebelik olması söz konusu mu ? Tam belirtileri istiyorum. Hangi testi öneriyorsunuz? not: reglimin üzerinden 8 gün geçti daha test yaptırmadım. HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN...
  4. Hamilemiyim ?En erken hamilelik belirtisi

Hamilemiyim ?En erken hamilelik belirtisi

hamilelerden gebelik belirtisi,en erken gebelik belirtisi,en erken hamilelik belirtileri,hamileliğin belirtisi ne zaman başlar,hamilelik belirtileri ne zaman olur,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk...
  5. Erken menopoz en erken kaç yaşında görülür?

Erken menopoz en erken kaç yaşında görülür?

erken menepoz nedir,erken menpoz belirtileri,erken menepoz nedenleri,erken menepoz tedavisi,erken menepoz hakkında bilgiler Tanımından da anlaşılacağı üzere erken menopoz denilebilmesi için adet kanamalarının başlamış ve düzenli hale gelmiş olması gerekir ve bu ortalama 13 yaşında olur. Altta yatan nedene göre değişmek üzere 17-18 yaş kadar erken yaşta gelişen erken menopoz olgularına...

Sayfayı Paylaş