gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bulantı

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.Rüyada mide bulantısı, kişinin geçmişte kalan hile, günah gibi şeylerin ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.

Bulantı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bulantı ve kusma

bulantı ve kusma

çocuklarda bulantı çocuklarda mide bulantısı bebeklerde bulantı kusma nasıl geçer gece kusmaları Şikayet İçiniz bulanıyor, çıkaracakmış gibi oluyorsunuz ve kusuyorsunuz. Kusmak, karın etrafındaki kasların ani ve kuvvetli kasılması sonucu midenin boşalmasıdır. Mide bulantısı ise kusacakmış gibi olmaktır. Nedenleri Gastroenterit : Birkaç mide bulantısı ve kusma nöbeti geçirdiniz, aynı...
  2. bulantı

bulantı

hamilelikte çok bulantı oluyo bunu bitkilerle nasıl onleriz
  3. Hamilelikte bulantı bilekliği

Hamilelikte bulantı bilekliği

Arkadaşlar bulantiılarım artık dayanılmaz oldu.Geçen bir arkadaşta görmüştüm.Bulantılwarı kesen bir bileklikmiş.Kullanan arkadaşlardan öneri bekliyorum.
  4. Aşırı  Bulantı Sorunu Çözülüyor

Aşırı Bulantı Sorunu Çözülüyor

Sevgili Hamile Meleklerimiz Anne adaylarının yaklaşık olarak yüzde 50'sinin özellikle hamileliğin ilk aylarında şikayetçi olduğu bulantı ve kusma yakınmalarının, akupuntur yöntemiyle çözülebileceği bildirildi. Ayrıca ilk aylardaki aşırı bulantı ve kusmanın bebeğe bir zarar vermediği vurgulandı. ART Tıp Merkezi doktorlarından tamamlayıcı tıp uzmanı Dr. Murat Unan, ilk aylardaki bulantı ve...
  5. Bulantı en erken ?

Bulantı en erken ?

Sevgili meleklermekanı üyeleri aranıza yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açmışımdır.Merak ettiğim bir konu var,bulantıyı adetten önce yaşayan var mı,en erken ne zaman olabilir,yaşayıp tecrübe edenlerden yorum bekliyorum.teşekkürler HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN...

Sayfayı Paylaş