gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bulaşık Makinesinde Yemek Nasıl Pişirilir?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bulaşık makinesinde tavuk, sağlıklı pişirme tavsiyeleri, bulaşık makinesinde yemek İlk duyduğunuz da bunun bir şaka olduğunu düşünebilirsiniz. Aslın da ben de haberi gördüğüm de açıkcası çok şaşırdım ve "yok artık" diyebildim. Garip ve ilginç gelsede size bulaşık makinesin de son derece sağlıklı ve düşük kalorili yemek pişirmek mümkün. Bunun nasıl olduğunu merak edenler için sizlere detaylı bilgileri sunuyoruz.
    yemek.jpg

tuqqce ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Haber süper, son derece ilgi çekici kesin :D:D Ellerine sağlık Mawişim :D:D Ancaaak, bu yöntem Türk mutfağına uygulanamaz :D:D Ama yakın bir zamanda şöyle dolma saran, türlü yapan, karışık kızartma yapan ya da mantı açan bir bulaşık makinası olursa işte o bulaşık makinasını almayı düşünürüm hahaha

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Süpermis ya ama ben yapmam kesin :D:D

4. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    ANNANEM MINI CAMASIR MAKINASINI YAYIK OLARAZK KULLANIRDI SIFIR HALIYLE TABIHIC CAMASIR YIKANMADI

çiçekçi kız bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Başka bir isteğin hahaha

6. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    okumadan önce bende yok artık dedim okudukça mantıklı geldi :) ama denermiyim denemem :D

Bulaşık Makinesinde Yemek Nasıl Pişirilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teka bulaşık makineleri...

Teka bulaşık makineleri...

teka ankastre forum teka bulaşık makinesi satış noktaları fiyat listesi 2010 fiyat listesi Teka bulaşık makineleri... Kullanım konforu sağlayan tasarımlı Teka bulaşık makineleri. Seçenekler arasında tam ankastre, yarı ankastre, solo paslanmaz çelik modeller bulunmaktadır. En son teknolojik gelişmeler ile dizayn edilmiş olan Teka bulaşık makineleri çeşitli ve kullanışlı özellikler sunar. Tek...
  2. "Koca Yemeği" nasıl pişirilir?

"Koca Yemeği" nasıl pişirilir?

kadın kocasını kendine nasıl bağlar Pişirdiğiniz yemek nasıl sizin eserinizse, erkeğiniz de öyle!.. "Koca Yemeği" nasıl pişirilir? Bu tabir garibinize gidebilir. "Koca Yemeği" de ne demek? Lezzetli yemekler pişiren bir hanım, kocasını da pişirip olgunlaştırmazsa, hayatın tadı kaçabilir. Bunun için, mesut olmanın bir sanat, bir bilim dalı olduğu peşinen kabul edilmelidir....
  3. Bulaşıkları Makineye Dizen Robot

Bulaşıkları Makineye Dizen Robot

bulaşık dizme oyunu eşya dizme oyunları bulaşık durulama oyunları durulama oyunu vaybeee :D:D desenize bir zaman sonra insan görmek ne mümkün olacak :D:D düşünsenize siz evde oturuyorsunuz allan robotunun biri yemeği yapıyor masayı kuruyor,sizi yemeğe çağırıyor (Yemek hazırrrr:D:D)bulaşıkları makinaya düzüyor:D:D yaww madem hayal gücü kullandık ben sırt keseliyen ve beni ayağında sallıyacak...
  4. Bulaşık makinesini kim buldu, Bulaşık makinesinin icadı

Bulaşık makinesini kim buldu, Bulaşık makinesinin icadı

bulaşık makinesini kim icat etti bulaşık makinasını kim icat etti Bu yazı : Bulaşık makinesini kim buldu, Bulaşık makinesinin icadı, Bulaşık makinesi nezaman bulundu, Bulaşık makinası nasıl icat edildi, Bulaşık makinesi hakkında bilgiler içermektedir. Günümüz kadınlarının "mükemmel bir buluş" dedikleri bulaşık makinası... Sevgili Melek'ler, bulaşık makinası olmayan bir hayat...
  5. bulaşık makinemden balık kokusunu nasıl çıkaracağım?

bulaşık makinemden balık kokusunu nasıl çıkaracağım?

merhaba bir hafta önce balık pişirmiştim ama pişman oldum bulaşık makinemden balıklı bulaşıklarımın kokusu halen çıkmadı içinde koku gidericide var ama işe yaramadı resmen balık kokuyor yaa napcam şimdi

Sayfayı Paylaş