gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bülbüller Nazda İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yatma seherde ilahisi yatma seherde uğrarsın derde söyle her yerde elhamdülillah uğrarsın derde ilahisi sözleri Bülbüller nazda Güller niyazda
    Söyler namazda
    Elhamdülillah
    Koşuşur herkes
    Duyulur bir ses
    Der ki her nefes
    Elhamdülillah
    Dilimde Kur’an
    Virdim her zaman
    Tesbihim her an
    Elhamdülillah
    Yatma seherde
    Uğrarsın derde
    Söyle her yerde
    Elhamdülillah
    Oldum halveti
    Buldum devleti
    Geçtim zulmeti
    Elhamdülillah
    Kalbimde iman
    Gönlümde sultan
    Elimde ferman
    Elhamdülillah

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bülbüller Nazda İlahisi
    emeğine sağlık

Bülbüller Nazda İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bülbül

bülbül

Orta Anadolu yöresi 1960’lı yıllardan itibaren ismi bağlama ile birlikte anılan, sadece geniş halk kesimlerinde değil, ciddi musiki çevrelerinde de taktir ve hayranlıkla dinlenen Neşet Ertaş’ı farklı bir bağlamda değerlendirmek gerekiyor. Çünkü o da aslında tam bir yöre sanatçısı, yani mahalli bir sanatçı olmasına rağmen yaygın şöhreti ve söylediği türkülerin popülaritesi ile ülke genelinde...
  2. Bülbüller

Bülbüller

Sesinin güzelliği ile ün kazanmış olan ötücü bir kuş türüdür. 15-16 cm uzunluğunda, yumuşak gagali bir kuş türüdür, gaga canlı yem yiyecek şekilde evrimleşmiştir. Küçük böcekler, larvalar, solucan vb. gibi canlı yemleri ve küçük yabani meyveleri tüketirler. Bilinen pekçok cinsi vardır. Beyazkulak, kırmızı kulak, siyahkafa, sarikuyruk bülbül gibi. hayvanlar.org
  3. Bülbüller Sazda İlahisi

Bülbüller Sazda İlahisi

Bülbüller sazda Güller niyazda Söyler namazda Elhamdülillah Koşuşur herkes Duyulur bir ses Der ki her nefes Elhamdülillah Dilimde Kur’an Virdim her zaman Tesbihim her an Elhamdülillah Yatma seherde Uğrarsın derde Söyle her yerde Elhamdülillah Oldum halveti Buldum devleti Geçtim zulmeti Elhamdülillah Kalbimde iman Gönlümde sultan Elimde ferman Elhamdülillah
  4. Seher Vakti Bülbüller İlahisi

Seher Vakti Bülbüller İlahisi

Seher vakti bülbüller Nede güzel öterler Açınca tüm çiçekler Birlikte zikrederler Aman Allah illallah Dertlere derman Allah Gönüle şifa veren Lailahe illallah Akşam olur giderler Boyun büker çiçekler Kim bilir ne söylerler Feryad eder bülbüller Aman Allah illallah Dertlere derman Allah Gönüle şifa veren Lailahe illallah Onlarda bütün dertler Yine de şükrederler Salat selam...
  5. bülbüller nazda ilahisi

bülbüller nazda ilahisi

bülbüller nazda güller niyazda yatma seherde uğrarsın derde yatma seherde uğrarsın derde ilahisi bülbüler nazda güller niyazda söyle namazda elhamdülillah koşuşur herkes duyulur bir ses söyle her nefes elhamödülillah yatma seherde uğrarsın derde söyle her yerde elhamdülillah

Sayfayı Paylaş