gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bülbüller Sazda İlahisinin sözlerini arayanlar gelsin

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bülbüller sazda bülbüller sazda ilahisi yasta güller niyazda güller niyazda sözleri yasta Bülbüller sazda güller niyazda Herkes namazda Hakk'ı zikreyler
    Gözlerden yaşlar akmaya başlar
    Dağlar ve taşlar Hakk'ı zikreyler
    Yerde çiçekler arşat melekler
    Bütün felekler Hakk'ı zikreyler
    Gölgeler yerde bin derin secde
    Gelerek vecde Hakk'ı zikreyler
    Nurlu seherler tevbeler söyler
    Gökler ve yerler Hakk'ı zikreyler
    Mukaddes Kitab İlahi Hitab
    Minberle mihrab Hakk'ı zikreyler
    Atarken şafak kâinata bak
    Enfüs ve âfâk Hakk'ı zikreyler
    Ey gafil insan mabeddir cihan
    Her şey ve her an Hakk'ı zikreyler
    Hayat ve memat nebat ve cemad
    Bütün kainat Hakk'ı zikreyler
    Kalk gafil olma zulmette kalma
    Madde ve mana Hakk'ı zikreyler

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Bülbüller Sazda İlahisinin sözlerini arayanlar gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülbüller Sazda İlahisi

Bülbüller Sazda İlahisi

Bülbüller sazda Güller niyazda Söyler namazda Elhamdülillah Koşuşur herkes Duyulur bir ses Der ki her nefes Elhamdülillah Dilimde Kur’an Virdim her zaman Tesbihim her an Elhamdülillah Yatma seherde Uğrarsın derde Söyle her yerde Elhamdülillah Oldum halveti Buldum devleti Geçtim zulmeti Elhamdülillah Kalbimde iman Gönlümde sultan Elimde ferman Elhamdülillah
  2. Haktan İnen Şerbeti İlahisinin sözleri

Haktan İnen Şerbeti İlahisinin sözleri

Haktan İnen Şerbeti İlahisi haktan inen şerbeti Hakk'tan inen şerbeti İçtik elhamdülillah Şol kudret denizini Geçtik elhamdülillah Şu karşıki dağları 0 yemyeşil bağları Sağlık sefalık ile Aştık elhamdülillah Beri gel barışalım Yar isen bilişelim Atımız eğerlendi Koştuk elhamdülilah Kuru iken yaş olduk Ayak iken baş olduk Kanatlandık kuş olduk Uçtuk elhamdülillah Geçtik yazı...
  3. Sürgün İlahisinin sözleri

Sürgün İlahisinin sözleri

Sürgün İlahisi sürgün ilahisi Ben bir sana asiksana vurgunum kalmadi becalim inan yorgunum bitsin artik benim dunye sürgünum al beni yanina ya resulallah bas beni barina ya habiballah al beni yanina ya resulallah dizlerim tutmuyor gözlerim fersiz lal olmus dillerim lehcem yetersiz gecmiyor bir gunum bir anim senizis al beni yanina ya resulallah bas beni barina ya habiballah al beni yanina ya...
  4. Göçtü Kervan İlahisini sevenler gelsin

Göçtü Kervan İlahisini sevenler gelsin

Göçtü Kervan İlahisi Ah nice bir uyursun uyanmaz mısın Göçtü kervan kaldık dağlar başında Çağrışır tellallar inanmaz mısın Göçtü kervan kaldık dağlar başında Emir hac göçeli hayli zamandır Muhammed cümleye dindir imandır Delilsiz gidilmez yollar yamandır Göçtü kervan kaldık dağlar başında Yunus sen bu dünyaya niye geldin Gece gündüz Hakkı zikretsin dilin Evliyaya uğramaz ise yolun Göçtü...
  5. 2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Aşk Sözleri 2012, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri http://www.meleklermekani.com/ask-resimleri/195542-2012-ask-resimleri.html konumuzdan sonra şimdide bütün aşıklara en güzel aşk sözleri sunuyor ve 2012 sevgi sözleri arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. -Seni günde 1 kez düşnüyorum oda 24 saatimi alıyor - Yol sen olsan yorulmadan...

Sayfayı Paylaş