gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Bülent´in yeni prensi!

Konu, 'Magazin' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Melislerim ben bu kadini anlamiyorum ya hatta bayada bir sinir olmaya basliyorum artik. Bu tip erkeklerin ona asik olmadigini veya sevmedigini bilmiyor mu? anlamak mi istemiyorum? Gidip gidip genc oglanlarla beraber töbee agzimdan simdi kötü birsey cikacak...Beni yanlis anlamayin tabiki Bülent Ersoy´da sevicek sevilecek ama yasina uygun kendisiyle parasi icin beraber olmayan biriyle. Bu erkeklerde namus olsa zaten onalrda bu kadinin canini acitmaz uzak dururlar. :sinir::sinir::hmm::hmm:

İşte Bülent'in yeni prensi
    Şimdiye kadar hep kendinden yaşça küçük erkeklerle birlikte plan Bülent Ersoy, kuralı yine bozmadı.

Görüntülendiğinden habersiz olan Bülent Ersoy'un keyfine diyecek yoktu. Geç saatlere kadar kaldığı mekanda yeni aşkıyla romantik dakikalar yaşayan Bülent Ersoy, bir ara sahneye çıkarak en güzel aşk şarkılarını sevgilisinin gözlerine bakarak söyledi. Ersoy, sevgilisinin kim olduğu sorularına ise 'söylemem siz bulun' yanıtını verdi..

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Bülent ersoyda maşallah seda sayanı geçti :D :D :D

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ayy bulmuş işte tam kendine göre oda öyle hayattan zevk alıyo demekki :D

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
  5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    allah bu kadını ıslah etsin:D

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    igrenc hiç sevmiyorum zatenn....

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    komik bu kadın ya :D

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  9. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Allah mutlu mesut etsin:)

10. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
Bülent´in yeni prensi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoya Yeni Ev Arayışı

Bülent Ersoya Yeni Ev Arayışı

Üzülüyorum Bülent Hanıma Ev arayan emlakçılara, zira bildiğimiz gibi Bülent Hanım Çok titiz. Ne diyelim Allah yardımcıları olsun emlakçıların Geçiyoruz haberimize; BÜLENT ERSOY EVİNDEN TAŞINMAYA KARAR VERİNCE EMLAKÇILAR BÜYÜK UĞRAŞA GİRDİ BÜLENT Ersoy, yıllardır oturduğu Şaşkınbakkal’daki evinden taşınıyor. Şaşkınbakkal’da bir apartman dairesinde oturan Ersoy son aylarda üç katlı, bahçeli...
  2. Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

bülent ersoy un yeni sevgilisi bülent ersoy yeni sevgilisi ersoyun son un 2011 2011 Magazin gündeminde "bomba" olarak nitelendirilen bir haberle çıktı karşımıza Bülent ERSOY. Hemde yeni sevgilisi ile. Ersoy geçen haftasonu da İzmir’de kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Yılmaz ve sevgilisinin annesi Şehnaz Yılmaz’la buluştu. Her hafta olduğu gibi yakın dostu Eylül Metin’in sahne...
  3. Yeni Tl Simgesi indir

Yeni Tl Simgesi indir

Bilgisayarıma yeni tlnin simgesini indirmek ve windows'da yeni TL simgesini kullanmak istiyorum bilgisayarıma nasıl indiririm.
  4. Yeni Tl Fontu indir

Yeni Tl Fontu indir

Yeni TL yazı fontu tl simgesi yazı fontu Hazırlanan özel programla TL’nin simgesi AltGr+T tuşlarına basıldığında çıkacak. Vatandaşlar yazı tipi ve uygulamalarına Merkez Bankası’nın sitesinden erişebilecek. Windows (Kurulum Yönergesi) MacOS (Kurulum Yönergesi) Pardus (Kurulum Yönergesi) Debian Linux (Kurulum Yönergesi) RedHat Linux (Kurulum Yönergesi)
  5. İşte Hollywood'un Yeni Yakışıklı Prensi......

İşte Hollywood'un Yeni Yakışıklı Prensi......

Hollywood'un Yeni Prensi Hollywood'un Yeni Prensi Zac Efron İşte Hollywood efsanesine bir isim daha dahil oldu ..Yakışıklılığıyla fiziğiyle görenleri hayran bırakıyor...Bakalım sizler de beğenecekmisiniz...İşte Zac Efron ve bilinmeyenleri... Hollywood'un Yeni Prensi Zac Efron (24), yakışıklılığıyla olduğu kadar oyunculuğuyla da herkesi kendine hayran bırakıyor. Disney'in...

Sayfayı Paylaş