gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bülent bulgurlu kim acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar, bana bülent bulgurlu hakkında bilgi lazım, mümkünse bülent bulgurlu kimdir necidir bilgi verebilirmisiniz, şimdiden teşekkür ederim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bülent Bulgurlu Kısaca Hayatı

Bülent Bulgurlu Biyografisi

İşadamı Bülent Bulgurlu, son olarak medyanın gündemine Koç Holding'in yeni CEO'su olarak geldi. 1972 yılında İnşaat Mühendisi olarak, Norveç-Oslo'da başladığı iş hayatını daha sonra Norveç Teknik Üniversitesinde akademisyen olarak sürdüren Bülent Bulgurlu, 1979 yılında, Garanti İnşaat AŞ'de İnşaat Mühendisi olarak, Koç Topluluğundaki görevine başladı ve bu şirkette çeşitli kademelerde görev yaptı.

Bülent Bulgurlu aynı zamanda, Arçelik, Arçelik LG Klima, Ark İnşaat, Beko Elektronik, Demrad, Panel, RMK Gemi Yapım, Türk Demirdöküm, Beko PLC, Beko France, Beko Polska, Beko Electronics Espana, Electra Bregenz AG, Ardutch B.V, Archin, Arctic, Arceitalia SRL, Setur, Divan Palmira ve Ayvalık Marina şirketleri Yönetim Kurulu üyesidir.

bülent bulgurlu kim acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba resimdeki adam kim

acaba resimdeki adam kim

Adamin Bİrİ KarŞisinda Bulunan Tablodakİ Resme Bakarak 2 CÜmle Sarfeder... 1. Benİm Ne Erkek Ve Ne De Kiz KardeŞİm Var. 2. Bu Resİmdekİ Adamin Babasi Benİm Babamin OĞludur. Soru: Acaba Resİmdekİ Adam Kİmdİr? Soruda HİÇbİr Hİle Yok Tamamiyla Mantik Ve Zeka Gerektİrİyor zeka sorusu..zorlayın bakiim saksınızı.:D:D:Dbilin bakalım kim?:rolleyes::p:p:p:D
  2. 2012 Survivor Finalistleri Kimler acaba

2012 Survivor Finalistleri Kimler acaba

Merhaba bu hafta Survivor izleyemedim misafirlerimiz vardı ve nasıl olduysa aradan kaçtı acaba 2012 Survivor Finalistleri Kimler oldu merak ediyorum inş nihat gitmemiştir çünkü o kazansın istiyorum.
  3. Aşkın Halleri Dizisi Oyuncuları kimlerdir acaba?

Aşkın Halleri Dizisi Oyuncuları kimlerdir acaba?

Merhaba arkadaşlar ben şu yeni dizi olan Aşkın Halleri Dizisini çok merak ettim acaba bu dizide rol alanlar kimler yani Aşkın Halleri Dizisi Oyuncuları kimler bana oyuncu kadrosu listesini sunmanız mümkün müdür?
  4. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Kızlar yeni diziler arasında ilgimi çeken bir dizi oldu adı Benim İçin Üzülme. Bu dizi fragmanlarından ilgimi çekti ve merak ediyorum bu dizide kimler oynuyor diye:S Aranızda Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
  5. esra erolun eşi kim acaba bilen varmı?

esra erolun eşi kim acaba bilen varmı?

Televizyoncu Esra Erol acaba kiminle evli, aynı camiadalarmı, ünlü birimi eşi ?

Sayfayı Paylaş