gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

bülent ersorun faresine bak

Konu, 'Çöplük' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

bülent ersoyun fareside böyle olur zaten

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

helal miiiiii,,,helallllll :D
    güselmiş ama o tırnaklarla naısl kullanıyorhahaha

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah yarıldım ha hahahahahahah

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
bülent ersorun faresine bak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fareler...

Fareler...

Fareler Üzerinde Bir Araştırma ABD’ de fareler üzerinde yapılan bir araştırma, doğal uyku döngüsünün sürekli değişmesinin yaşlı farelerin erken ölümüne neden olduğunu ortaya koydu 7 Kasım 2006 Salı Araştırmacılar, insanlarda uçak yolculuklarında ya da sürekli gece çalışma sonrası ortaya çıkan etkiyi belirlemek için farklı yaşlarda yüzden fazla farenin uyku düzenini bozdu. Bunun için...
  2. Fare deliği

Fare deliği

Rüyada fare deligi, haktan sapip batil yolda yüründügüne isarettir. Fare deligini agizla kiyaslarlar. Bu sebeple bir fare deliginden çiktigini görmek, kötü bir söz söyleye-rek, kendisini sevenleri incitecegine veya ev halki arasinda bir huzursuzluk doguracagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen fare deligi, bid'atlara tabi olmaya, bid'atçi ve sapiklann eserlerine uymaya...
  3. fareler site kurmuş bakın ne olmuş :D

fareler site kurmuş bakın ne olmuş :D

Anketler Ve Yarışmalar - Geleneksel Peynir avatari Yarismasi - Forumun en güzel erkek faresini seciyoruz - Forumun en güzel dişi faresini seciyoruz - Anket: Sizce en tehlikeli kedi hangisidir? a)ev kedisi b)sokak kedisi c)Ben kedilerden asla korkmam. Eğitim - Kedilerden nasil korunulur ücretsiz egitim - 2 ay da ana diliniz gibi kedice konusmak isteyenler icin - Yurtdışında ki Farelerin...
  4. Fare

Fare

hep fareyi biz kullanıyorun birde bunun tersini onun bizi kullandıgını düşünbakalım nasıl olurdu
  5. Korkak fare

Korkak fare

Bir Hint masalına göre kedi korkusundan devamlı endişe içinde yaşayan bir fare vardır. Büyücünün biri fareye acır ve onu bir kediye dönüştürür. Fare kedi olmaktan son derece mutlu olacağı yerde bu kez de köpekten korkmaya başlar. Büyücü bu kez onu bir kaplana dönüştürür. Kaplan olan fare sevineceği yerde avcıdan korkmaya başlar. Büyücü bakar ki , ne yaparsa yapsın farenin korkusunu yenmeye...

Sayfayı Paylaş