gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bülent Ersoy 59 Yaşına Girdi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bülent ersoy, yaşgünü, kaç yaşında, 2011, 59.yaşgünü, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy , İzmir Karizma Bar'da düzenlediği bir partiyle 59. yaşına girdi.

Ersoy’un 10 bin lira değerindeki altı katlı doğumgünü pastası soğutucusu olan özel bir araçla İstanbul’dan İzmir’e götürüldü. Doğumgünü sürprizine çok sevinen Diva, kendisine sarılmak isteyen bir hayranına, “Böyle şeyleri sevmiyorum” diyerek engel oldu. Hayranı daha sonra ünlü sanatçının elini öptü. Sürprizden oldukça memnun kalan Ersoy, yaptığı konuşmasında “Hepiniz buraya Suat Suna’yı dinlemeye ve eğlenmeye geldiniz. Bugün de naçizane benim doğum günüm.Bu yüzden böyle bir sürpriz hazırlanmış. Herkese çok teşekkür ediyorum ve en içten saygılarımı sunuyorum” dedi.

kraliçearı bunu beğendi.
Bülent Ersoy 59 Yaşına Girdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy Artık Evlenmiycekmiş

Bülent Ersoy Artık Evlenmiycekmiş

İKİ KEZ EVLENİP BOŞANAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ'NİN 'DİVA' LAKAPLI SANATÇISI BÜLENT ERSOY'UN SON GÜNLERDE SIK SIK GİZEMLİ ŞEKİLDE KAYBOLMASININ SIRRI ÇÖZÜLDÜ... Kendisinden yaşça küçük yeni bir sevgilisi olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı 'Artık ortadan kaybolursam kimse endişelenmesin: Bilsinler ki sevgilimle yurt dışındayım. Çünkü bu yıl kendimce kararlar aldım: Artık sevgilimle Türkiye sınırları...
  2. Bülent Ersoy şokta

Bülent Ersoy şokta

Diva'nın çantası çalındı..... Deli gibi alışveriş yapan Bülent Ersoy bi yandan alışveriş yapıp alıyor diğer yandanda çaldırıyor..... Ama dokunmaz tabii bu Diva'ya..... 38 BİN EURO'LUK ÇANTASI ÇALINDI! İKİ YIL ÖNCE BOŞANDIĞI ARMAĞAN UZUN’LA BARIŞTIĞI HABERLERİNE SİNİRLENEN ERSOY, “BEN OKUYUP BİTİRDİĞİM KİTABIN KAPAĞINI BİR DAHA AÇMAM. O YÜZDEN BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL” DEDİ... Eski eşi...
  3. Bülent Ersoy ve 19 yaşındaki sevgilisi

Bülent Ersoy ve 19 yaşındaki sevgilisi

bülent ersoy son sevgilisi bülent ersoyun 19 yaşındaki sevgilisi ersoy 19 yaşındaki ve un yeni yaşında bülent ersoy sevgilis, kim, kaç yaşında, resimleri, haberleri ve merak ettiğiniz tüm bilgileri burada arkadaşlar. Diva kendine yeni bir sevgili yapmış Melek'lerim. Kendisine 19 yaşında ki sevgisiliylse birlikte mutluluklar diliyoruz ve o haberi sizlere sunuyoruz Melek'ler. 1992 doğumlu...
  4. Bülent Ersoyun ürküten makyajı

Bülent Ersoyun ürküten makyajı

bülent ersoy son hali bülent ersoy makyajsız hali ersoyun son bülent ersoyun makyajı, son hali, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar. Şık ve lüks görünümlü Diva Bülent Ersoy, makyaj konusunu benim nazicane fikrimce biraz abartmış ve sanırsam etrafından gelen zorunlu hisli olumlu tepkilerede kanmış :) Bülent Abla, bence makyaj tarzını değiştirmenin zamanı geldi, daha doğal bir...
  5. Bülent Ersoy Hayranını Tokatlamış!

Bülent Ersoy Hayranını Tokatlamış!

bülent ersoy, bülent ersoy haberleri, bülent ersoy hayranı Sevgili melekler, Mevlid Kandili gecesi programına türbanla çıkan ve bu sebeple eleştiri yağmuruna tutulan ünlü sanatçı Bülent Ersoy'la ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddianın sahibi Osman Ateş adında kuaför bir genç. Osman Ateş, Ersoy'un Nişantaşı'nda gezerken izinsiz resmini çektiği için Ersoy tarafından tokatlandığını iddia...

Sayfayı Paylaş