Bülent Ersoy ablamız ve saray yavrusu evi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

bülent ersoyun evinin içi bülent ersoy un evinin içi ersoy evi ersoyun evi un SARAYINA TAŞINDI
    BÜLENT ERSOY YILLARDIR OTURDUĞU SUADİYE’DEKİ EVİNİ GEÇEN AY BOŞALTMIŞTI.

Diva 1 aydır annesi Necla Poyraz’ın yanında kalıyordu. Bülent Ersoy geçtiğimiz hafta Beykoz’dan deniz manzaralı üç katlı bir villa satın aldı. 1 milyon dolara aldığı villanın içine Türk hamamı ve sauna yaptırdı. Geçen hafta da evine taşındı.

2. ocean

ocean Paylaşımcı Melek

Cevap: Bülent Ersoy ablamız ve saray yavrusu evi
    Her nekadar kendisinden hoşlanmasamda güçlü sesinden dolayı şarkılarını dinlerim..yeni evinde mi yoksa malikanasinde mi hatta sarayın damı diyeyim bilmiyorum güle güle otursun...maddi bakımından zorluk çekmeyen biri köşk'te alııır han hamam da.....ah şu paranın gözü kör olsun....teşekkürler

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye

[/QUOTE]ocean sözlerine katılmamak elde değil zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış bize sadece güle güle otursun demek düşüyor

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

aynen katılıyorum size arkadaşalr..güle güle otursunn ahhahahahaha diyeeereek:D paylaşım için teşşekürler adminm.

5. sky35

sky35 Yeni Üye

fevkaladenin fevkinde bir eve taşınmış.divayada bu yakışır.

6. mislinay

mislinay Yeni Üye

eee adminim hani ev nerdee:D:D

Bülent Ersoy ablamız ve saray yavrusu evi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Makyajsız Bülent Ersoy

bülent ersoyun eski hali bülent ersoy eski hali ersoy makyajsız bülen Aman tanrım :D:D buneee kim bu ünlüü
  2. bülent ersoy ayriliyor

bulent ersoy ayyriliyormus olacagida bu zaten gecen gun ozel hattan izledim kocasi armagan bey buyuk miktarda para istiyormus yazik kadina ya bilmiyormuydu boyle olacagini acaba yanlizliktanmi korkuyor bilinmez bence bi daha evlenmesin sadece üzülür armaganda ayip etti kadina hemn aldatmalar para ev istemeleri nyeti belliydide bunu bir bulent ersoy anlamadi bazen oh olmus kendi istedi demek...
  3. Bülent Ersoy Coşunca...

Şarkı söylerken kendini kaybedince bakın ne yaptı.. Jüri üyesi olduğu Popstar Alaturka yarışmasının önceki akşam yayınlanan bölümünde mikrofonu eline alan Bülent Ersoy, şarkı söylerken coşunca ne yapacağını şaşırdı. Akşam'ın haberine göre Selami Şahin'e ait şarkıların seslendirildiği yarışmanın ilerleyen dakikalarında ünlü besteciyi yanına alan Ersoy, şarkı söylemeye başladı. Şahin'le düet...
  4. Bülent Ersoy ölüyor mu ?

bülent ersoy ölüyor mu Bülent Ersoy 'Popstar Alaturka' adlı yapımda bir dağıttı pir dağıttı. Ersoy, "Ölümüm mü yaklaştı ne?" deyip, halkla helalleşti 'Ölümüm mü yaklaştı' diyerek helalleşti... Orhan Gencebay TRT'nin yeni yasasını eleştirdi!.. Sevim Emre markası için artık hazır... Gündeş Erkır'a yalancısın' dedi... 'Popstar Alaturka' önceki gün ilginç olaylara sahne...
  5. Bülent Ersoy'un eski eşinden çarpıcı açıklamalar 'Bülent makyajsız uyumazdı'

BİRBİRİMİZE YETEMEDİK Bülent Ersoy ile birlikteyken repertuarım hazırdı fakat boşandıktan sonra albüm çıkartamadım. Bülent Ersoy’un albümümü engellediği söyleniyor, beni engellemedi. Ayrıca Bülent Hanım bana albüm yapmadı diye boşanmadım. Albüm yapsın diye evlenmedim ki. Bülent hanımla artık birbirimize yetemediğimiz ve güvenemediğimiz için yollarımızı ayırdık. İkimiz içinde hayırlısını...
  6. Bülent Ersoy hayatı

bülent ersoy hayatı bülent ersoy hayati ersoyun hayatı biyografi nereli 9 Haziran 1952 yılında Malatya'da doğdu. Asıl adı Bülent ERKOÇ'tur. Ersoy sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Ardından İstanbul Belediye Konservatuarı’nı bitirdi. 1960 yılında ailesi ile birlikte Malatya'dan İstanbul'a göç ettiler. 1971 yılında ilk 45'liği Saner Plak’tan çıktı. (Lüzûm Kalmadı ve Neye...
  7. Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

bülent ersoy, pop, pop şarkıları, pop söyleyecek, pop şarkıları söyledi, yeni şarkıları ve haberleri burada arkadaşlar. Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcusu Sevgili Diva Bülent Ersoy, bu sezon bir yenilik yapacak ve pop şarkıları seslendirecek Melek'lerim. Ben merakla bekliyorum vallahi:) Bülent Ersoy’dan pop şarkılarTürk sanat müziğinin dev ismi Bülent Ersoy, 7 Temmuz’da Nahide’de...
  8. Bülent Ersoy Kimdir?

bülent ersoy, kimdir, hayatı, biyografisi, şarkıları, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin bir numaralı ismi ,divası, Bülent Ersoy'un hayatıy 9 Haziran 1952 yılında Malatya'da doğdu. Asıl adı Bülent ERKOÇ'tur. Ersoy sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Ardından İstanbul Belediye Konservatuarını bitirdi. 1960 yılında ailesi...
  9. Bülent Ersoy Evleniyor!

bülent ersoy evleniyor bülent ersoy kimle evleniyor 2011 evlendi 2011 kimle evlendi bülent ersoy, evleniyor, kiminle, ne zaman, nerede, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bülent Ersoy da havada ki aşk kokusundan etkilenmiş olacak ki,evlilik hazırlıklarına başlamış bile.. Kendisinden 37 yaş küçük sevgilisi Berk Yılmaz'la evlenme kararı alan Bülent hanım pek...
  10. Bülent Ersoy Röportajı

bülent ersoy, diva, röportajı, resimleri, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar İzzet Çapa'nın ünlü assolist sanat müziğinin divası Bülent Ersoy ile yaptığı röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler... 'Bülent Ersoy başa gelince' öyle "Hadi gideyim bir-iki sual sorayım da geleyim" demek olmaz; Mercidabık seferine çıkarmış gibi hazırlanmak lazım. Ben de topladım...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. bülent ersoyun evi nerede

,
  2. bulent ersoyun evi

,
  3. bülent ersoyun evi nasıl