Bülent Ersoy ablamız ve saray yavrusu evi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bülent Ersoy ablamız ve saray yavrusu evi
bülent ersoyun evinin içi bülent ersoy un evinin içi ersoy evi ersoyun evi un
SARAYINA TAŞINDI
MakeThumb.aspx

BÜLENT ERSOY YILLARDIR OTURDUĞU SUADİYE’DEKİ EVİNİ GEÇEN AY BOŞALTMIŞTI.

Diva 1 aydır annesi Necla Poyraz’ın yanında kalıyordu. Bülent Ersoy geçtiğimiz hafta Beykoz’dan deniz manzaralı üç katlı bir villa satın aldı. 1 milyon dolara aldığı villanın içine Türk hamamı ve sauna yaptırdı. Geçen hafta da evine taşındı.

Cevap: Bülent Ersoy ablamız ve saray yavrusu evi

Her nekadar kendisinden hoşlanmasamda güçlü sesinden dolayı şarkılarını dinlerim..yeni evinde mi yoksa malikanasinde mi hatta sarayın damı diyeyim bilmiyorum güle güle otursun...maddi bakımından zorluk çekmeyen biri köşk'te alııır han hamam da.....ah şu paranın gözü kör olsun....teşekkürler

Her nekadar kendisinden hoşlanmasamda güçlü sesinden dolayı şarkılarını dinlerim..yeni evinde mi yoksa malikanasinde mi hatta sarayın damı diyeyim bilmiyorum güle güle otursun...maddi bakımından zorluk çekmeyen biri köşk'te alııır han hamam da.....ah şu paranın gözü kör olsun....teşekkürler

[/QUOTE]ocean sözlerine katılmamak elde değil zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış bize sadece güle güle otursun demek düşüyor

aynen katılıyorum size arkadaşalr..güle güle otursunn ahhahahahaha diyeeereek:D paylaşım için teşşekürler adminm.

fevkaladenin fevkinde bir eve taşınmış.divayada bu yakışır.

Geri