gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bülent ersoy ağladı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Türkiye'nin dönük meleği buda arkadaşlarım, Yani aramızda bu sanatçımızın yaşını tahmin edecek bir arkadaş varmı, bence 50 yaşının çoktan üstünde :D eskiden kelekti bu biliyorsunuz sonradan melek oldu. Tv proğramında bu ülkenin askerleri ile ilgili ettiği lav çınlıyorda kulaklarımda neyse ona bişey demiyelim bakın yalnız olan Bülent Ersoy Meleğimiz ne demiş [​IMG]
    BUGÜNE KADAR İKİ KERE EVLENİP BOŞANAN BÜLENT ERSOY GÖZYAŞLARINI TUTAMAYARAK YALNIZ OLDUĞUNDAN YAKINDI.

Geçtiğimiz sene eşi Armağan Uzun’dan boşanan Bülent Ersoy etrafında bir çok insan olmasına rağmen yalnızlıktan yakınıyor. Ersoy gazetecilere verdiği yeni yıl röportajında gözleri dolarak ’Ben gerçekten çok yalnızım, sadece dostlarımla yaşıyorum’ dedi. Ersoy, bugüne kadar gerçekten sizi seven oldu mu sorusuna ise ’’Onu hiç bilmiyorum’’ diyerek cevap verdi.

Şok

Bülent ersoy ağladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte bahriyeli Bülent Ersoy

İşte bahriyeli Bülent Ersoy

13.3.2008 İşte bahriyeli Bülent Ersoy "Oğlum olsa askere göndermezdim" dedi, gündeme oturdu. Bu lafın üzerine askerlik fotoğrafı ortaya çıktı. İşte o fotoğraf; Hafta Sonu dergisi Bülent Ersoy'un askerlik fotoğraflarını yayınladı. Bülent Ersoy, televizyon ekranlarındaki, “Oğlum olsa askere göndermezdim” sözleriyle olay yarattı. Kimileri onu destekledi ama...
  2. Bülent Ersoy Güzellik Peşinde.....

Bülent Ersoy Güzellik Peşinde.....

Farkındamısınız melekler Bülent Abla kendini bozdu olur olmadık güzellik estetilkeri yaptırıyor oysa nafile görünen köy klavuz istemez :D VİTAMİN İĞNESİYLE YÜZ YENİLEDİ! BÜLENT ERSOY ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ÇIKACAĞI AVRUPA TURNESİ ÖNCESİNDE, YÜZÜNE VİTAMİN ENJEKTE ETTİRDİ.. Yüz gençleştirici olarak da bilinen operasyonla yüzüne vitamin özelliği olan serum enjekte ettiren Ersoy böylelikle...
  3. Bülent Ersoy hayatı

Bülent Ersoy hayatı

bülent ersoy hayatı bülent ersoy hayati ersoyun hayatı biyografi nereli 9 Haziran 1952 yılında Malatya'da doğdu. Asıl adı Bülent ERKOÇ'tur. Ersoy sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Ardından İstanbul Belediye Konservatuarı’nı bitirdi. 1960 yılında ailesi ile birlikte Malatya'dan İstanbul'a göç ettiler. 1971 yılında ilk 45'liği Saner Plak’tan çıktı. (Lüzûm Kalmadı ve Neye...
  4. Bülent Ersoy Kimdir?

Bülent Ersoy Kimdir?

bülent ersoy, kimdir, hayatı, biyografisi, şarkıları, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin bir numaralı ismi ,divası, Bülent Ersoy'un hayatıy 9 Haziran 1952 yılında Malatya'da doğdu. Asıl adı Bülent ERKOÇ'tur. Ersoy sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Ardından İstanbul Belediye Konservatuarını bitirdi. 1960 yılında ailesi...
  5. Bülent Ersoy Biyografisi Fotoğrafları

Bülent Ersoy Biyografisi Fotoğrafları

Bülent Ersoy Fotoğrafları Bülent Ersoy Resim Arşivi Bülent Ersoy Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Bülent Ersoy'u son günlerde çıktığı Pepsi reklamlarında sık sık izliyoruz melekler. Ünlü sanatçının hayatı, biyografik bilgileri ve derlediğimiz resimlerini sizlerle paylaşıyoruz... Türk Müziği’nin yetiştirdiği en büyük seslerin başında gelen Bülent Ersoy, 1952 yılında İstanbul’da dünyaya...

Sayfayı Paylaş