gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bülent Ersoy Canlı Yayında Bayıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bülent ersoy, bülent ersoy haberleri, bülent ersoy bayıldı
    Sevgili melekler, ünlü sanatçı Bülent Ersoy Show Tv'deki canlı yyaını sırasında bayıldı. Show TV'deki programında şarkı söylediği sırada aniden fenalaşarak yere düşen Bülent Ersoy'un yardımına programdaki konuklar ve stüdyo görevlileri koştu. Ersoy'un o anları canlı yayına da yansıdı. Yaşadığı baygınlıktan sonra programa bir süre ara verilen Ersoy, daha sonra programa devam ederek konuklarıyla birlikte şarkılara eşlik etti. Bülent Ersoy, tansiyondan dolayı sağlık problemi yaşadığını açıkladı.

Bülent Ersoy Canlı Yayında Bayıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent ersoy yayını terk etti.

Bülent ersoy yayını terk etti.

Dünyanın en büyük sanatçılarında yok böğle kaprisler bu bülent hanım kendini ne zannediyor anlamadım:D FOX TV'DEKİ 'POPSTAR ALATURKA'NIN ÖNCEKİ GECE YAYINLANAN BÖLÜMÜNDE 'IŞIK KRİZİ' ÇIKTI Bülent Ersoy son reklam arasında “Bana gelen ışık kötü. Ekrandaki görüntüm feci! Oysaki Gülben Hanım’a özel ışıklar yapılıyor. Ben çirkin, o güzel çıkıyor tabii” dedi. Gittikçe sinirlenen...
  2. Bülent Ersoyun ürküten makyajı

Bülent Ersoyun ürküten makyajı

bülent ersoy son hali bülent ersoy makyajsız hali ersoyun son bülent ersoyun makyajı, son hali, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar. Şık ve lüks görünümlü Diva Bülent Ersoy, makyaj konusunu benim nazicane fikrimce biraz abartmış ve sanırsam etrafından gelen zorunlu hisli olumlu tepkilerede kanmış :) Bülent Abla, bence makyaj tarzını değiştirmenin zamanı geldi, daha doğal bir...
  3. Ece Erken Canlı Yayında Bayıldı!..

Ece Erken Canlı Yayında Bayıldı!..

ece erkenin canlı yayında düşüşü ece erken programda düştü ece erken, canlı yayında bayıldı, baygınlık geçirdi, düştü, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Geçtiğimiz günlerde program sırasında dans ederken dengesini kaybedip düşen Ece Erken bu gün yine program sırasında bayıldı. Davut Güloğlu ile konuşurken ayakta bekleyen Ece Erken , bir anda...
  4. Bülent Ersoy Hayranını Tokatlamış!

Bülent Ersoy Hayranını Tokatlamış!

bülent ersoy, bülent ersoy haberleri, bülent ersoy hayranı Sevgili melekler, Mevlid Kandili gecesi programına türbanla çıkan ve bu sebeple eleştiri yağmuruna tutulan ünlü sanatçı Bülent Ersoy'la ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddianın sahibi Osman Ateş adında kuaför bir genç. Osman Ateş, Ersoy'un Nişantaşı'nda gezerken izinsiz resmini çektiği için Ersoy tarafından tokatlandığını iddia...
  5. Sunucu Gamze Karaman Canlı Yayında Bayıldı!

Sunucu Gamze Karaman Canlı Yayında Bayıldı!

gamze karaman haberleri, gamze karaman, cumartesi sürprizi sunucusu Sevgili melekler, show tvnin magazin programı Cumartesi Sürprizi'nin sunucusu Gamze Karamani önceki gün canlı yayında rahatsızlandı. Aşırı stres nedeniyle vücut direnci düşen Karaman, hemen kulise alındı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi yaptığı güzel sunucu daha sonra hastaneye kaldırıldı...

Sayfayı Paylaş