gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bülent Ersoy Kıvanç Tatlıtuğ'u Beğenmemiş

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ bebekliği kıvanç tatlıtuğ bülent ersoy bülent ersoy klip video Bülen Ersoy tarafından beğenilmemek büyük sanş Kıvanç Tatlıtuğ için :D:D

KIVANÇ TATLITUĞ, YILLAR ÖNCE BÜLENT ERSOY'UN ÇEKECEĞİ KLİPTE ROL ALABİLMEK İÇİN SEÇMELERE KATILMIŞ. CUMARTESİ SÜRPRİZİ'NİN HABERİNE GÖRE ERSOY "KARAKAŞLI, YAĞIZ BİR DELİKANLI' DEĞİL DİYE KIVANÇ'I BEĞENMEMİŞ.

Bülent Ersoy 9 yıl önce 'hani bizim sevdamız' şarkısının klibi için yakın dostu, menajer Erkan Özerman'a ''Bana klibimde oynataca bileceğim genç yakışıklı , aslan gibi bir çocuk bul. Şöyle ,yanıma yakışsın' demiş.

Erkan Özerman da ofisine 8 erkek mankeni toplayıp Bülent Hanım'ın karşısına çıkarmış. Gençlerin arasında o günlerde 18'inde bir delikanlı olan Kıvanç Tatlıtuğda varmış.

Ersoy karşısında heycandan titreyen Kıvaç Tatlıtuğ'u görünce ''Bu çok bebek gibi. Esmer istiyorum'' demiş.

Kıvanç elenmiş, manken Mert Kılıç seçilmiş.

Bülent Ersoy Kıvanç Tatlıtuğ'u Beğenmemiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğal haliyle Bülent Ersoy

doğal haliyle Bülent Ersoy

Doğal haliyle Bülent Ersoy önceden paylaşıldıysa affola
  2. Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

bülent ersoy un yeni sevgilisi bülent ersoy yeni sevgilisi ersoyun son un 2011 2011 Magazin gündeminde "bomba" olarak nitelendirilen bir haberle çıktı karşımıza Bülent ERSOY. Hemde yeni sevgilisi ile. Ersoy geçen haftasonu da İzmir’de kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Yılmaz ve sevgilisinin annesi Şehnaz Yılmaz’la buluştu. Her hafta olduğu gibi yakın dostu Eylül Metin’in sahne...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ'u kopartan soru

Kıvanç Tatlıtuğ'u kopartan soru

kıvanç tatlıtuğ, haberleri, muhammed ali, Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'a gazetecinin biri, bir soru sormuş ve Tatlıtuğ bu soru üzerine kopmuş Melek'lerim:) Buyrun bizde kopmadan haberi öğrenelim:D:D Tatlıtuğ, bir muhabirin “Muhammed Ali'nin hayatını oynayacağınız söyleniyor” sorusu üzerine kahkahalara boğuldu Nişantaşı Kırıntı’da önceki akşam yemek yiyen Kıvanç Tatlıtuğ, çıkışta...
  4. Bülent Ersoy Evleniyor!

Bülent Ersoy Evleniyor!

bülent ersoy evleniyor bülent ersoy kimle evleniyor 2011 evlendi 2011 kimle evlendi bülent ersoy, evleniyor, kiminle, ne zaman, nerede, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bülent Ersoy da havada ki aşk kokusundan etkilenmiş olacak ki,evlilik hazırlıklarına başlamış bile.. Kendisinden 37 yaş küçük sevgilisi Berk Yılmaz'la evlenme kararı alan Bülent hanım pek...
  5. Bülent Ersoy Röportajı

Bülent Ersoy Röportajı

bülent ersoy, diva, röportajı, resimleri, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar İzzet Çapa'nın ünlü assolist sanat müziğinin divası Bülent Ersoy ile yaptığı röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler... 'Bülent Ersoy başa gelince' öyle "Hadi gideyim bir-iki sual sorayım da geleyim" demek olmaz; Mercidabık seferine çıkarmış gibi hazırlanmak lazım. Ben de topladım...

Sayfayı Paylaş