gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bülent Ersoy Nurseli İdiz'e dava açmaya hazırlanıyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde "Orada Neler Oluyor" programına katılan Nurseli İdiz Bülent Ersoy'la ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. "Genç kızlığımda Bülent Ersoy'a aşıktım. Ameliyat olunca şok oldum" diyen İdiz'in bu sözleri Diva'yı çileden çıkardı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu sözler sonrasında Ersoy, Nuseli İdiz'e dava açmaya hazırlanıyor.

Ersoy Nurseli İdiz'in bu sözleri üzerine "Benim gecmisimi kimse gündeme getirip agzina alamaz. Nurseli Hanımin agzindan çıkanı herhalde kulağı duymuyor. Kendisine bu sözlerinden dolayi dava açacağım, bu konuda avukatlarima talimat verdim."dedi.

habertürk

Bülent Ersoy Nurseli İdiz'e dava açmaya hazırlanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şooook şook şok! Nurseli idiz'e ergenekon gözaltısı!

şooook şook şok! Nurseli idiz'e ergenekon gözaltısı!

NURSELİ İDİZ'E ERGENEKON GÖZALTISI! NURSELİ İDİZ VE SEYHAN SOYLU (SİSİ)'NUN EVLERİNDE ARAMA YAPILABİLMESİ İÇİN MAHKEME KARARI ALINDI. Ergenekon'da bir şok gözaltı daha! Bu kez Türkiye'nin en ünlü tiyatro sanatçılarında biri sorguda... Ünlü tiyatro sanatçısı Nurseli İdiz, Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Yaklaşık 1 saat önce Ulus'daki evinden Terörle Mücadele Şubesi...
  2. doğal haliyle Bülent Ersoy

doğal haliyle Bülent Ersoy

Doğal haliyle Bülent Ersoy önceden paylaşıldıysa affola
  3. Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

bülent ersoy un yeni sevgilisi bülent ersoy yeni sevgilisi ersoyun son un 2011 2011 Magazin gündeminde "bomba" olarak nitelendirilen bir haberle çıktı karşımıza Bülent ERSOY. Hemde yeni sevgilisi ile. Ersoy geçen haftasonu da İzmir’de kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Yılmaz ve sevgilisinin annesi Şehnaz Yılmaz’la buluştu. Her hafta olduğu gibi yakın dostu Eylül Metin’in sahne...
  4. Bülent Ersoy Evleniyor!

Bülent Ersoy Evleniyor!

bülent ersoy evleniyor bülent ersoy kimle evleniyor 2011 evlendi 2011 kimle evlendi bülent ersoy, evleniyor, kiminle, ne zaman, nerede, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bülent Ersoy da havada ki aşk kokusundan etkilenmiş olacak ki,evlilik hazırlıklarına başlamış bile.. Kendisinden 37 yaş küçük sevgilisi Berk Yılmaz'la evlenme kararı alan Bülent hanım pek...
  5. Bülent Ersoy Röportajı

Bülent Ersoy Röportajı

bülent ersoy, diva, röportajı, resimleri, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar İzzet Çapa'nın ünlü assolist sanat müziğinin divası Bülent Ersoy ile yaptığı röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler... 'Bülent Ersoy başa gelince' öyle "Hadi gideyim bir-iki sual sorayım da geleyim" demek olmaz; Mercidabık seferine çıkarmış gibi hazırlanmak lazım. Ben de topladım...

Sayfayı Paylaş