gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bülent Ersoy ölüyor mu ?

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bülent ersoy ölüyor mu

Bülent Ersoy 'Popstar Alaturka' adlı yapımda bir dağıttı pir dağıttı. Ersoy, "Ölümüm mü yaklaştı ne?" deyip, halkla helalleşti

'Ölümüm mü yaklaştı' diyerek helalleşti...
    Orhan Gencebay TRT'nin yeni yasasını eleştirdi!..
    Sevim Emre markası için artık hazır...
    Gündeş Erkır'a yalancısın' dedi...

'Popstar Alaturka' önceki gün ilginç olaylara sahne oldu. Programda, Selahattin Erköse, Coşkun Erdem, Güngör Hoşses, Rıfat Şanlıel'den oluşan 'Duayenler Orkestrası' muhteşem bir müzik ziyafeti çekince Bülent Ersoy ile Ebru Gündeş birlikte düet yaptı. Ersoy 'Doğum Günün Bana Geldiğin Gündür' şarkısını sahnenin ortasına oturarak, mikrofonsuz okudu.

KUDURDUM BU GECE!

"Biz bir aileyiz. Bunlar da bizim çocuklarımız" dediği yarışmacıları yanına alan Ersoy, "Bana bu gece bir şeyler oldu. Ölümüm mü yaklaştı ne? Kudurdum bu gece... " dedikten sonra seyirciye dönerek, "Hakkınızı helal edin" dedi.

Sabah

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Bülent Ersoy ölüyor mu ?
    ölüyor mu yaaa çok sevindim:D:D

Bülent Ersoy ölüyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte bahriyeli Bülent Ersoy

İşte bahriyeli Bülent Ersoy

13.3.2008 İşte bahriyeli Bülent Ersoy "Oğlum olsa askere göndermezdim" dedi, gündeme oturdu. Bu lafın üzerine askerlik fotoğrafı ortaya çıktı. İşte o fotoğraf; Hafta Sonu dergisi Bülent Ersoy'un askerlik fotoğraflarını yayınladı. Bülent Ersoy, televizyon ekranlarındaki, “Oğlum olsa askere göndermezdim” sözleriyle olay yarattı. Kimileri onu destekledi ama...
  2. Bülent Ersoy Güzellik Peşinde.....

Bülent Ersoy Güzellik Peşinde.....

Farkındamısınız melekler Bülent Abla kendini bozdu olur olmadık güzellik estetilkeri yaptırıyor oysa nafile görünen köy klavuz istemez :D VİTAMİN İĞNESİYLE YÜZ YENİLEDİ! BÜLENT ERSOY ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ÇIKACAĞI AVRUPA TURNESİ ÖNCESİNDE, YÜZÜNE VİTAMİN ENJEKTE ETTİRDİ.. Yüz gençleştirici olarak da bilinen operasyonla yüzüne vitamin özelliği olan serum enjekte ettiren Ersoy böylelikle...
  3. Bülent Ersoy hayatı

Bülent Ersoy hayatı

bülent ersoy hayatı bülent ersoy hayati ersoyun hayatı biyografi nereli 9 Haziran 1952 yılında Malatya'da doğdu. Asıl adı Bülent ERKOÇ'tur. Ersoy sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Ardından İstanbul Belediye Konservatuarı’nı bitirdi. 1960 yılında ailesi ile birlikte Malatya'dan İstanbul'a göç ettiler. 1971 yılında ilk 45'liği Saner Plak’tan çıktı. (Lüzûm Kalmadı ve Neye...
  4. Bülent Ersoy Kimdir?

Bülent Ersoy Kimdir?

bülent ersoy, kimdir, hayatı, biyografisi, şarkıları, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin bir numaralı ismi ,divası, Bülent Ersoy'un hayatıy 9 Haziran 1952 yılında Malatya'da doğdu. Asıl adı Bülent ERKOÇ'tur. Ersoy sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Ardından İstanbul Belediye Konservatuarını bitirdi. 1960 yılında ailesi...
  5. Bülent Ersoy Biyografisi Fotoğrafları

Bülent Ersoy Biyografisi Fotoğrafları

Bülent Ersoy Fotoğrafları Bülent Ersoy Resim Arşivi Bülent Ersoy Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Bülent Ersoy'u son günlerde çıktığı Pepsi reklamlarında sık sık izliyoruz melekler. Ünlü sanatçının hayatı, biyografik bilgileri ve derlediğimiz resimlerini sizlerle paylaşıyoruz... Türk Müziği’nin yetiştirdiği en büyük seslerin başında gelen Bülent Ersoy, 1952 yılında İstanbul’da dünyaya...

Sayfayı Paylaş