gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bülent Ersoy Tarkan düeti muhtşeem olmuş kızlar

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bülent ersoy tarkan düeti şarkıları aşktan sabıkalı sözleri şarkıları dinle albümü burada arkadaşlar. Bülent Ersoy ve Tarkan Düeti albümü haberini az önce sizlere sunmuş ve Bülent Hanım'ın bu albüm için muhteşem pozlar verdiğinide haber etmiştik Melek'ler. Bu iki güçlü sesin, seslendirdiği Aşktan Sabıkalı Şarkısı kulaklarımızın pasını silecek Melek'lerim. Tarkan'ın Türk sanat müziği şarkılarında ki başarısından söz etmeye gerek yoktur sanırsam. Ee Türk sanat müziğinin Diva'sı da ona eşlik edince bu şarkıyı dinlemeye doyum olmaz diye düşünüyorum:D Uzun lafın kısası Melek'ler; Tarkan Bülent Ersoy düeti sizi bekler:)

İŞTE O DÜET

Suretime aldanıp sakın yanılmayın
    Yüzümün güldüğüne bakmayın
    Aşktan canı yananlardanım ben de
    Bu yüreği taştan sanmayın
    Sel olur gizlice
    İçime içime süzülür gözyaşlarım
    Kanar yaralarım kanar
    Tuz bastıkça anılar
    Efkâr benim öteki adım
    Kor azgın yangınlarda canevim ciğerim yanıyor
    Zor, çok zor ne çektiğimi bir ben bir Allah biliyor
    Ben kendimi bildim bileli
    Hissetmedim ayrılık acısının böylesini
    Yemeden içmeden kesildim
    Ağla ağla tükendim hasreti bitirdi beni

Bülent Ersoy Tarkan düeti muhtşeem olmuş kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy Genç Kız Gibiyim

Bülent Ersoy Genç Kız Gibiyim

Sana öyle geliyor olmasın Bülent Ersoy :D:D Bülent Ersoy, yüzüne cenin kök hücresi enjekte ettirerek gençleştiği, bu yüzden Muazzez Abacı ile verdiği Açıkhava konserinde yüzündeki şişliği gizleyemediği haberlerine yanıt verdi: "Basın müntesibi arkadaşlarımla aramda en az 15 metre mesafe vardı. Benim yüzümde şişlik olup olmadığını nereden görebildiler. İşin komik tarafı, bu işlemin...
  2. Bülent Ersoy ve Tarkan düeti

Bülent Ersoy ve Tarkan düeti

bülent ersoy tarkan düeti bülent ersoy ve tarkan, düeti, sahnesi, düet sonrası, birlikte şarkı söylediler, haberleri Bülent Ersoy ve Tarkan, birlikte sahne almış ve düet yapmışlar. Zira bunun sonucunda basında "Bülent Ersoy, Tarkan'a para verdi" gibi söylentiler çıkmış. İşte Bülent Ersoy'un o söylentilere cevabı Melek'ler! Bülent Ersoy, önceki gece Günay Restoran’da sahneye...
  3. Bülent Ersoy Tarkan düeti albümü için muhteşem pozlar verdi

Bülent Ersoy Tarkan düeti albümü için muhteşem pozlar verdi

bülent ersoy tarkan düeti albümü aşktan sabıkalı şarkıları albüm resimleri haberleri burada arkadaşlar. Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy, Mega Star Tarkan'la yeni albümünde düet yapacak Melek'lerim. Bülent Ersoy Tarkan düeti şarkısının adı Aşktan Sabıkalı Albüm için muhteşem pozlar veren Bülent Ersoy uzun bir aradan sonra bu albümle sessizliğini bozacak Melek'lerim. Diva, Bülent...
  4. Bülent Ersoy Tarkan düet pozları

Bülent Ersoy Tarkan düet pozları

bülent ersoy tarkan düeti resimleri fotoları düet şarkıları haberleri burada arkadaşlar. Mega Star Tarkan ve Türk sanat müziğinin Divası Bülent Ersoy bir araya geldi ve sanat dünyasında Bülent Ersoy Tarkan Düeti olarak mükemmel bir albüme imza attı Melek'lerim. Geçtiğimiz günlerde Bülent Ersoy Tarkan Düeti Aşktan Sabıkalı albümü hakkında haberler sunmuş ve Bülent Ersoy Aşktan Sabıkalı albüm...
  5. Bülent Ersoyun Sarışın Hali

Bülent Ersoyun Sarışın Hali

:yabani:Bülent Ersoy gecce.com un yaptığı özel haberde sarışın olarak objektife yakalanmış kızlar. Daha öncesin de de kızıla yakın bir renkle görmüştüm ben o iki resmide sizlere vereceğim. Ne dersiniz Yakışmış mı ? Son zamanlarda saçlarıyla oynamaktan korkmayan ve bir süre önce Günay Restaurant'daki sahnesine, son dönemin modası olan Hürrem Sultan'ın saç rengi olan kızıl perukla çıkan Ersoy,...

Sayfayı Paylaş