gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Bülent ersoy yayını terk etti.

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en büyük sanatçılarında yok böğle kaprisler bu bülent hanım kendini ne zannediyor anlamadım:D

FOX TV'DEKİ 'POPSTAR ALATURKA'NIN ÖNCEKİ GECE YAYINLANAN BÖLÜMÜNDE 'IŞIK KRİZİ' ÇIKTI

Bülent Ersoy son reklam arasında “Bana gelen ışık kötü. Ekrandaki görüntüm feci! Oysaki Gülben Hanım’a özel ışıklar yapılıyor. Ben çirkin, o güzel çıkıyor tabii” dedi.

Gittikçe sinirlenen Bülent Ersoy reklam arasında yayını terk etti. Bunun üzerine stüdyo birbirine girdi.

Bülent Ersoy’un gergin hallerinden ürken Gülben Ergen “Neden böyle yaptı anlayamadım. Bir dahaki bölümde ışıkları Bülent Hanım’a özel yapın” dedi.

Bu arada Gülben Ergen’in eşi Mustafa Erdoğan ile oğlu Atlas da yarışmayı stüdyoda izledi. Atlas annesinin yanına gelip şirin halleriyle çevreye neşe saçtı.

Bülent ersoy yayını terk etti. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti.. Ünlüler reyting için ne yapacağını şaşırdı. Mahmut Tuncer de canlı yayında cepten konuştu. Türkücü "benim arabayı çekiyorlarmış, ben gidiyorum" deyip stüdyoyu terketti. Rezaletin zirve yaptığı anlar, Star'da Arım Balım Peteğim programında yaşandı. Sabah'ın tv eleştirmeni Yüksel Aytuğ, komediyi köşesinde...
  2. Bülent Ersoy Beraat Etti

Bülent Ersoy Beraat Etti

Çocuğum olsa askere göndermem’ sözleri yüzünden yargılanan Bülent Ersoy davadan beraat etti. Ancak savcı peşini bırakmıyor... Bülent Ersoy, bir televizyon programında söylediği 'Çocuğum olsa askere göndermem' sözleri nedeniyle hakkında “Halkı askerlikten soğuttuğu” iddiasıyla 9 aydan 2,5 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davadan beraat etti. Bakırköy 18. Asliye Ceza Mahkemesi'nin...
  3. Bülent Ersoy Biyografisi Fotoğrafları

Bülent Ersoy Biyografisi Fotoğrafları

Bülent Ersoy Fotoğrafları Bülent Ersoy Resim Arşivi Bülent Ersoy Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Bülent Ersoy'u son günlerde çıktığı Pepsi reklamlarında sık sık izliyoruz melekler. Ünlü sanatçının hayatı, biyografik bilgileri ve derlediğimiz resimlerini sizlerle paylaşıyoruz... Türk Müziği’nin yetiştirdiği en büyük seslerin başında gelen Bülent Ersoy, 1952 yılında İstanbul’da dünyaya...
  4. Bülent Ersoy Canlı Yayında Bayıldı!

Bülent Ersoy Canlı Yayında Bayıldı!

bülent ersoy, bülent ersoy haberleri, bülent ersoy bayıldı Sevgili melekler, ünlü sanatçı Bülent Ersoy Show Tv'deki canlı yyaını sırasında bayıldı. Show TV'deki programında şarkı söylediği sırada aniden fenalaşarak yere düşen Bülent Ersoy'un yardımına programdaki konuklar ve stüdyo görevlileri koştu. Ersoy'un o anları canlı yayına da yansıdı. Yaşadığı baygınlıktan sonra programa bir süre ara...
  5. Bülent Ersoy Yeni İmajı İle Şok Etti!

Bülent Ersoy Yeni İmajı İle Şok Etti!

Yıllardır genellikle koyu siyah saçlar ile karşımıza çıkan diva Bülent Ersoy, Bursa da verdiği konser de yepyeni imajı ile izleyenleri şok etti. Senenin trend saç renklerinden biri olan gri, alışılmışın dışın da bir görüntü veriyor. Marjinal olmayı sevenler için oldukça değişik bir renk olan gri saç rengini deneyenlerin biri de Bülent Ersoy oldu. Konsere gelenlerin karşısına yepyeni imajı ile...

Sayfayı Paylaş