gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Bülent Ersoy Yeni İmajı İle Şok Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yıllardır genellikle koyu siyah saçlar ile karşımıza çıkan diva Bülent Ersoy, Bursa da verdiği konser de yepyeni imajı ile izleyenleri şok etti. Senenin trend saç renklerinden biri olan gri, alışılmışın dışın da bir görüntü veriyor. Marjinal olmayı sevenler için oldukça değişik bir renk olan gri saç rengini deneyenlerin biri de Bülent Ersoy oldu. Konsere gelenlerin karşısına yepyeni imajı ile çıkan ve gri saçları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bülent Ersoy'un imajı sizlerle;

620_340_bulent-ersoyun-yeni-imaji-800x436.71497584541066_566421a21e0a9-600x315.jpg 5663ffa418c7735464d94d26.jpg 5663ffd018c7735464d94d2a.jpg bulent-ersoy-125444KZ.jpg cdnbcmdsvvv.jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    korkunçççççççççççççççç:yabani:

Bülent Ersoy Yeni İmajı İle Şok Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy Beraat Etti

Bülent Ersoy Beraat Etti

Çocuğum olsa askere göndermem’ sözleri yüzünden yargılanan Bülent Ersoy davadan beraat etti. Ancak savcı peşini bırakmıyor... Bülent Ersoy, bir televizyon programında söylediği 'Çocuğum olsa askere göndermem' sözleri nedeniyle hakkında “Halkı askerlikten soğuttuğu” iddiasıyla 9 aydan 2,5 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davadan beraat etti. Bakırköy 18. Asliye Ceza Mahkemesi'nin...
  2. Yılmaz Morgül ile Bülent Ersoy dargınlığı bitti

Yılmaz Morgül ile Bülent Ersoy dargınlığı bitti

İBRAHİM TATLISES, SANAT DÜNYASINDAKİ BİR DARGINLIĞI CANLI YAYINDA SONA ERDİRDİ. BÜLENT ERSOY'DAN 'SEN BENİ KIRMAZSIN' DİYE SÖZ ALAN İBO, YILMAZ MORGÜL İLE DİVA'NIN ARASINI DÜZELTTİ.. İbrahim Tatlıses'in atv'deki şovu önceki gecce Bülent Ersoy'u ağırladı. Diva'nın özel koltuğu, swarovski taşlı kadehi, mikrofonu, iskemlesi ve sehpasıyla katıldığı stüdyoya Ersoy şerefine kırmızı halı...
  3. Bülent Ersoy şokta

Bülent Ersoy şokta

Diva'nın çantası çalındı..... Deli gibi alışveriş yapan Bülent Ersoy bi yandan alışveriş yapıp alıyor diğer yandanda çaldırıyor..... Ama dokunmaz tabii bu Diva'ya..... 38 BİN EURO'LUK ÇANTASI ÇALINDI! İKİ YIL ÖNCE BOŞANDIĞI ARMAĞAN UZUN’LA BARIŞTIĞI HABERLERİNE SİNİRLENEN ERSOY, “BEN OKUYUP BİTİRDİĞİM KİTABIN KAPAĞINI BİR DAHA AÇMAM. O YÜZDEN BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL” DEDİ... Eski eşi...
  4. Bülent ersoy yayını terk etti.

Bülent ersoy yayını terk etti.

Dünyanın en büyük sanatçılarında yok böğle kaprisler bu bülent hanım kendini ne zannediyor anlamadım:D FOX TV'DEKİ 'POPSTAR ALATURKA'NIN ÖNCEKİ GECE YAYINLANAN BÖLÜMÜNDE 'IŞIK KRİZİ' ÇIKTI Bülent Ersoy son reklam arasında “Bana gelen ışık kötü. Ekrandaki görüntüm feci! Oysaki Gülben Hanım’a özel ışıklar yapılıyor. Ben çirkin, o güzel çıkıyor tabii” dedi. Gittikçe sinirlenen...
  5. Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

bülent ersoy un yeni sevgilisi bülent ersoy yeni sevgilisi ersoyun son un 2011 2011 Magazin gündeminde "bomba" olarak nitelendirilen bir haberle çıktı karşımıza Bülent ERSOY. Hemde yeni sevgilisi ile. Ersoy geçen haftasonu da İzmir’de kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Yılmaz ve sevgilisinin annesi Şehnaz Yılmaz’la buluştu. Her hafta olduğu gibi yakın dostu Eylül Metin’in sahne...

Sayfayı Paylaş