gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bülent Ersoya Yeni Ev Arayışı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Üzülüyorum Bülent Hanıma Ev arayan emlakçılara, zira bildiğimiz gibi Bülent Hanım Çok titiz. Ne diyelim Allah yardımcıları olsun emlakçıların Geçiyoruz haberimize; [​IMG]

BÜLENT ERSOY EVİNDEN TAŞINMAYA KARAR VERİNCE EMLAKÇILAR BÜYÜK UĞRAŞA GİRDİ

BÜLENT Ersoy, yıllardır oturduğu Şaşkınbakkal’daki evinden taşınıyor. Şaşkınbakkal’da bir apartman dairesinde oturan Ersoy son aylarda üç katlı, bahçeli bir ev arayışına girdi. Çok titiz davranıyor Ersoy, yeni evi konusunda çok titiz. Anadolu yakasındaki tüm emlakçıları bir bir gezen ünlü sanatçı, istediği gibi bir ev bulamıyor, emlakçılar ise Ersoy’a ev beğendirmek için uğraşıyor. Bir yandan da Bodrum Yalıkavak’ta 1.5 milyon YTL’ye aldığı yazlığının dekorasyonu ile ilgilenen Ersoy, çevresine, seneye yaz tatilini yeni yazlığında geçirmek istediğini söylüyor.

Bülent Ersoya Yeni Ev Arayışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arayış

Arayış

Yalnızım, hem de çok yalnızım, feryad-u figan etmek istiyorum herkese herşeye. Etrafıma bakıyorum herkes kendi aleminde. Bana bakıyorlar, ama görmüyorlar; figanımı duyuyorlar, ama anlamıyorlar. Arıyorum kendimi, benliğimi, her şeyimi, ama her şeyimi, içimde kopan fırtınaların yanağımdan süzülen gözyaşlarımın sebebini bulamıyorum. Ama biliyorum bir şey var, bana yol gösterecek. İçine girmek...
  2. Bülent´in yeni prensi!

Bülent´in yeni prensi!

Melislerim ben bu kadini anlamiyorum ya hatta bayada bir sinir olmaya basliyorum artik. Bu tip erkeklerin ona asik olmadigini veya sevmedigini bilmiyor mu? anlamak mi istemiyorum? Gidip gidip genc oglanlarla beraber töbee agzimdan simdi kötü birsey cikacak...Beni yanlis anlamayin tabiki Bülent Ersoy´da sevicek sevilecek ama yasina uygun kendisiyle parasi icin beraber olmayan biriyle. Bu...
  3. Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

bülent ersoy un yeni sevgilisi bülent ersoy yeni sevgilisi ersoyun son un 2011 2011 Magazin gündeminde "bomba" olarak nitelendirilen bir haberle çıktı karşımıza Bülent ERSOY. Hemde yeni sevgilisi ile. Ersoy geçen haftasonu da İzmir’de kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Yılmaz ve sevgilisinin annesi Şehnaz Yılmaz’la buluştu. Her hafta olduğu gibi yakın dostu Eylül Metin’in sahne...
  4. Bülent Ersoya kredi kartı şoku

Bülent Ersoya kredi kartı şoku

bülent ersoy, kredi kartı, kredi kartı borcu, haciz, haciz gitti, haberleri burada arkadaşlar. Diva Bülent Ersoy'a kiredi kartı borcunu ödemediği için haciz şoku! Ben bile şok oldum vallahi :) İşte size o şok haber Melek'ler. Şarkıcı Bülent Ersoy için, 77 bin 600 liralık kredi kartı borcunu ödemediği gerekçesiyle ihtiyati haciz kararı verilmesi istendi Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy'un başı...
  5. Acun Ilıcalı Yeni Survivor İçin Arayışlara Başladı Bile!

Acun Ilıcalı Yeni Survivor İçin Arayışlara Başladı Bile!

survivor, acun ılıcalı, yeni sezon, kimler yarışacak, yarışmacılar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı yeni Survivor yarışması için yarışmacı arayışlarına başladı bile! Konuk olarak katıldığı Yerden Yüksek programında gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'ya teklif veren Ilıcalı,telefonla katıldığı Saba Tümer'in programında da Mustafa Topaloğlu'na...

Sayfayı Paylaş