gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bülent Ersoy'dan Zehir Gibi Açıklamalar!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bülente ersoy, zehir gibi , neler dedi, haciz olayının içyüzü, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

melekler,
    Ünlü Bülent Ersoy'u çok fena kızdırdılar!Daha önce yanında çalışmış olan Erkan isimli açıklamaları Diva'yı küplere bindirdi!

İşte Bülent Ersoy'un 'olay' açıklamaları:

'Erkan denilen , yanımda çalışırken, Bülent Ersoy benim adıma hat aldı. Ondan sonra bu hattın borcunu diye bir beyanda bulunmuş'
    'Bu 2.5 sene önce benim yanımdaydı ve o dönemde kendisinin işine son verdim. Yani aradan 2.5 yıl geçti. Böyle bir şey olsaydı, o zaman hattı kapatırlardı. Bu böyledir, yapılmazsa 15 günde hat kapatılır. Bu bir''
    'İki' Daha önemlisi' Ki böyle bir borç olmuş olsa, yani ortada ödenmemiş bir borç olsa bu çocuğa haciz gelirdi. 2.5 senedir yanımda olmayan bir elemana bugüne kadar haciz gelmemiş, böyle bir olay . Şimdi bu durumda sorarım ben, acaba 2.5 senedir Türkcell uykusunda mıydı da böyle bir haczi gerçekleştirmedi. Tabi ki değil' Böyle bir şey yoktu da ondan''
    'Bir kartı borcu, hayali bir kartı borcu manevraları dönüyor ortada' Bu çıkalı 15 gün oldu. Ben bugüne kadar cevap vermedim. Neden vermedim?.. Çünkü bekledim. Neyi bekledim?.. Eğer ki böyle bir borç var olmuş olsaydı o zaman kastettikleri icra uygulamaya geçmesi gerekirdi, icra başlardı. konmuş bir borcun süresi tam gündür. gün içersinde ödenmeyen borçlarda icra kanalıyla adamın ayağındaki donu bile alırlar'
    'Acaba bu icra memurları 15 günden bu yana Bülent Ersoy'un adresini mi şaşırdılar, gelemediler. Bunların hepsi, karanlık ruh yapısına sahip, ismini telaffuz etmeyi bile zul telakki ettiğim, karanlık insanların asparagas diye tabir edilen yalan dolan içerikli fikirleridir, manevralarıdır'
    'Başka da söylenecek hiç bir şeyim yoktur. Bülent Ersoy'un sahip olduğu mal varlığı ve birikimi bir kenara bırakalım' Bülent Ersoy arap atı gibi çalışıyor. Böyle bir meblağ borcu bir borcu olmuş olsaydı onu aslanlar gibi ödeyebilecek güce sahip biridir Bülent Ersoy' Onun için kerkes kendi derdine yansın''
    'Ben zirveninin en tepesindeyim. ötede, aşağılardaki bu kişilere bacaklarımı, oradan, en tepeden sallıyorum. Bu sivrisineklerin vızıltılarını duymuyorum bile' Aç kalmış etrafa saldıran karanlık ruh yapısındaki bu kişilere acıyorum' '
    'Peygamber efendimizin bir lafı vardır. Sormuşlar. Sizinle ilgili biri kötülük düşünüyor demişler. Peygamberimiz de, Ben ona hiç iyilik yapmadım ki demiş' Ben bu nankörün aldım, aldım. İnsanlar, çocuğuna böyle şeyler yapmıyor. O evi, nasıl bilemem' Nankörlük tedavisi olmayan bir hastalıktır. Yazık'
    'Ben bir kere , daha bu konuda hiç . Çünkü Benim ağzım çok kıymetlidir'uçankuş

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Haziran 2011
Bülent Ersoy'dan Zehir Gibi Açıklamalar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'un eski eşinden çarpıcı açıklamalar 'Bülent makyajsız uyumazdı'

Bülent Ersoy'un eski eşinden çarpıcı açıklamalar 'Bülent makyajsız uyumazdı'

BİRBİRİMİZE YETEMEDİK Bülent Ersoy ile birlikteyken repertuarım hazırdı fakat boşandıktan sonra albüm çıkartamadım. Bülent Ersoy’un albümümü engellediği söyleniyor, beni engellemedi. Ayrıca Bülent Hanım bana albüm yapmadı diye boşanmadım. Albüm yapsın diye evlenmedim ki. Bülent hanımla artık birbirimize yetemediğimiz ve güvenemediğimiz için yollarımızı ayırdık. İkimiz içinde hayırlısını...
  2. Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

bülent ersoy, pop, pop şarkıları, pop söyleyecek, pop şarkıları söyledi, yeni şarkıları ve haberleri burada arkadaşlar. Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcusu Sevgili Diva Bülent Ersoy, bu sezon bir yenilik yapacak ve pop şarkıları seslendirecek Melek'lerim. Ben merakla bekliyorum vallahi:) Bülent Ersoy’dan pop şarkılarTürk sanat müziğinin dev ismi Bülent Ersoy, 7 Temmuz’da Nahide’de...
  3. Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

bülent ersoy bülent ersoy haberleri bülent ersoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yaklaşık iki ay önce son albümünü çıkaran ve Tarkan'la yaptığı düet ile büyük beğeni toplayan Türk Sanat müziğinin bir numaralı ismi Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Arnavutköy'de görüntülendi. Sevgilisi Berk Yılmaz olmadan tek olarak görüntülenen Bülent Ersoy , kürküyle dikkatleri üzerinde topladı. Bülent...
  4. Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar !

Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar !

Bu konu; Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Can Tanrıyar açtı ağzını yumdu gözünü. Eski eşi Petek Dinçöz 'ün evine yaklaşmaması için tedbir kararı aldırdığı Can Tanrıyar Petek Dinçöz 'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte noktasına virgülüne dokunmadan o açıklamalar... Haberler var gazetelerde… Petek,...
  5. İzzet Yıldızhan'dan Bülent Ersoy'la İlgili Zehir Gibi Açıklamalar!

İzzet Yıldızhan'dan Bülent Ersoy'la İlgili Zehir Gibi Açıklamalar!

bülent ersoy, izzet yıldızhan, bülent ersoy izzet yıldızhan Sevgili melekler, sezon başında program yapmaya başllayan Bülent Ersoy-İzzet Yıuldızhan ikilisinden Yıldızhan çok kısa bir süre sonra şov programından ayrılmıştı. O zamanlar sadece "kimyamız tutmadı" şeklinde açıklama yapan Yıldızhan içini Tv8'e döktü. Bülent Ersoy için "iki yüzlü kadın" diyen Yıldızhan bakın...

Sayfayı Paylaş