gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Bülent Ersoy'u Kınıyorum...

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Bülent Ersoy'u Kınıyorum... Sözde yılların sanatçısı olan Bülent Ersoy'un yaptığı, basit, küçük düşürücü açıklamaya bakın canlar.. Bu İnsan Divayım diye ortalarda dolaşıyor ama gelin görün ki densizler gibi de bir açıklamada bulunuyor.. Pes doğrusu... şiddetle kınıyorum ve en agır cezayla yargılanmasını ıstıyorum.doguramı anne olamıyorum sıh edemem dıyo ama her kadının ıcınde azıcıkta olsa bı annnelık hıssı vardır dıye dusunuyorum.ki bu vatan için bır deyıl on oglum gıtsın şehitler ölmuyor...

Bülent Ersoy'u Kınıyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkçe'mizi bu hale getirenleri kınıyorum!

Türkçe'mizi bu hale getirenleri kınıyorum!

TüRKÇE'mizin ne hale geldiğinin resmidir!. Yil: 1965 "Karsima âniden çikinca ziyâdesiyle sasakaldim.. Nasil bir edâ takinacagima hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardi.. Üstümü basimi toparladim, kendinden emin bir sesle 'aksam-i serifleriniz hayrolsun' dedim.." Yil: 1975...
  2. Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti.. Ünlüler reyting için ne yapacağını şaşırdı. Mahmut Tuncer de canlı yayında cepten konuştu. Türkücü "benim arabayı çekiyorlarmış, ben gidiyorum" deyip stüdyoyu terketti. Rezaletin zirve yaptığı anlar, Star'da Arım Balım Peteğim programında yaşandı. Sabah'ın tv eleştirmeni Yüksel Aytuğ, komediyi köşesinde...
  3. Ersoy'u vinçler zengin etti

Ersoy'u vinçler zengin etti

Çok enteresan vinç kıraliçesi bülent ersoy hahahayahu nereden para kazanacaklarını şaşırmişlar aldıkları paraları nereye sığdırıyorlar acep:D VİNÇLERE YATIRIM YAPAN BÜLENT ERSOY'UN KAZANDIĞI YILLIK PARA İNANILMAZ. Yaptığı yatırımlar ile her zaman gündeme gelen Bülent Ersoy'un inşaat sektörüne de el attığı öğrenildi. TANESİ 350 BİN DOLAR 20 adet kule vinci olduğu iddia edilen...
  4. Pkk lıların kahraman gibi karşılanmasını şiddetle kınıyorum!!!

Pkk lıların kahraman gibi karşılanmasını şiddetle kınıyorum!!!

Aslında bu konu üzerinde yazılıp çizilecek bir çok şey ama ben sinirlendimmi arkadaşlar dilimin ayarını pek bulamıyorum İnanılmaz sinirli ve öfkeliyim Bizler aynı toprak aynı vatan üzerinde farklı dil,din,ırka mensup kişileri barındıran ve aynı bayrağın altında yaşayan insanlarız Asla şimdiye kadar bu konularda insan ayırt etmedim amaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! Şehidimin kanını döken bu ülkeyi...
  5. Bülent Ersoy'u hiç makyajsız gördünüz mü?

Bülent Ersoy'u hiç makyajsız gördünüz mü?

bülent ersoyun makyajlı hali bület ersoy rihanna nın makyajsız hali bülent ersoyun makyajli ersoy makyajlı Makyaj insanı bu kadar mı değiştirir demeyin değiştirmiş valla:D:D

Sayfayı Paylaş