gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..
    Ünlüler reyting için ne yapacağını şaşırdı. Mahmut Tuncer de canlı yayında cepten konuştu. Türkücü "benim arabayı çekiyorlarmış, ben gidiyorum" deyip stüdyoyu terketti.

Rezaletin zirve yaptığı anlar, Star'da Arım Balım Peteğim programında yaşandı. Sabah'ın tv eleştirmeni Yüksel Aytuğ, komediyi köşesinde yazdı.

"(...)Mahmut Tuncer, Star'da Arım Balım Peteğim'e konuk olmuştu. Bir ara stüdyoda bir telefon zili duyuldu. Mahmut Tuncer cebinden telefonunu çıkardı ve fısır fısır konuşmaya başladı.

Sunucu Petek Dinçöz "Ne yapıyorsun Mahmut Ağabey, canlı yayındayız" filan demeye yeltendi ama Mahmut Tuncer hızla yerinden kalkıp, "Yahu benim arabayı çekiyorlarmış, ben gidiyorum" dedi.

Dinçöz, şaşkınlıkla "Ama... Dur bir dakika Mahmut Ağabey, nasıl gidersin" diye kekeledi. Tuncer, "Gitmem lazım, sen reklama filan gir" deyip, stüdyoyu terk etti. Dinçöz de çaresiz reklama pas attı.

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'u Kınıyorum...

Bülent Ersoy'u Kınıyorum...

Bülent Ersoy'u Kınıyorum... Sözde yılların sanatçısı olan Bülent Ersoy'un yaptığı, basit, küçük düşürücü açıklamaya bakın canlar.. Bu İnsan Divayım diye ortalarda dolaşıyor ama gelin görün ki densizler gibi de bir açıklamada bulunuyor.. Pes doğrusu... şiddetle kınıyorum ve en agır cezayla yargılanmasını ıstıyorum.doguramı anne olamıyorum sıh edemem dıyo ama her kadının ıcınde azıcıkta olsa bı...
  2. Ersoy'u vinçler zengin etti

Ersoy'u vinçler zengin etti

Çok enteresan vinç kıraliçesi bülent ersoy hahahayahu nereden para kazanacaklarını şaşırmişlar aldıkları paraları nereye sığdırıyorlar acep:D VİNÇLERE YATIRIM YAPAN BÜLENT ERSOY'UN KAZANDIĞI YILLIK PARA İNANILMAZ. Yaptığı yatırımlar ile her zaman gündeme gelen Bülent Ersoy'un inşaat sektörüne de el attığı öğrenildi. TANESİ 350 BİN DOLAR 20 adet kule vinci olduğu iddia edilen...
  3. Bülent ersoy yayını terk etti.

Bülent ersoy yayını terk etti.

Dünyanın en büyük sanatçılarında yok böğle kaprisler bu bülent hanım kendini ne zannediyor anlamadım:D FOX TV'DEKİ 'POPSTAR ALATURKA'NIN ÖNCEKİ GECE YAYINLANAN BÖLÜMÜNDE 'IŞIK KRİZİ' ÇIKTI Bülent Ersoy son reklam arasında “Bana gelen ışık kötü. Ekrandaki görüntüm feci! Oysaki Gülben Hanım’a özel ışıklar yapılıyor. Ben çirkin, o güzel çıkıyor tabii” dedi. Gittikçe sinirlenen...
  4. Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

TV8 ekranlarında yayınlanan Disko Kralı programına konuk olan Tuba Ekinci programın sonlarına doğru canlı yayını terk etti. Katıldığı program ve organizasyonlarda adından söz ettirebilmek için sivri çıkışlar yapan Tuğba Ekinci, Okan Bayülgen’i kullanmayı da ihmal etmedi. Programın başından itibaren sürekli diğer konuklarla laf dalaşına giren Ekinci, programın kapanış şarkısını yapmak istedi....
  5. Güzellik Uzmanı Şems Arslan Stüdyoyu Terk Etti!

Güzellik Uzmanı Şems Arslan Stüdyoyu Terk Etti!

şems arslan, güzellik uzmanı şems arslan, şems arslan hakkında Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Hayata DAkunmak Lazım adlı programa çıkan Güzellik Uzmanı ve Kimyager Şems Arslan stüdyoyu terk etti. Ebru Akel ve Prof.Dr.Osman Müftüoğlu'nun sunduğu programda Müftüoğlu ile tartışan Arslan bir anda yayını terk etti. İşte tartışmanın sebebi... Ebru Akel ile Prof Dr. Osman Müftüoğlu'nun...

Sayfayı Paylaş