gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Vakıf yetkilileri kayıtları inceledi. 'Ersoy adına tek kuruşluk bağış kaydı yok.' dedi.
    Mehmetçik Vakfı: Ersoy'un bağışı yok

"Oğlum olsaydı askere göndermezdim" açıklaması nedeniyle hakkında "halkı askerlikten soğutma" suçunu işlediği için dava açılan Bülent Ersoy'un bombası patladı.

Geçtiğimiz gün alınan ifadesinde, mal varlığının yüzde 25'ini Mehmetçik Vakfı'na bağışladığını açıklayan Bülent Ersoy'un yapılan incelemeler sonucunda, vakfa hiçbir bağışı bulunmadığı ortaya çıktı. Vakfa göre Zeki Müren mallarının yarısını, Seda Sayan ve Emel Sayın da menkul ve gayrimenkul bağışlamış. ​

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı!
    ALLAH'ım bu kendini ne sanıyo yaaa

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bize bu tür yalanlar atıyor. aslında kendinin bir işe yaramaz biri olduğunu da biliyor bu onu neden daha çok utandırmıyor ki.. daha çok utanır insan olsa. ilginç... teşekkürler haber için

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

yalan söylerken bunun bir gün ortaya çıkabileceğini düşünmüyormu bu yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı!
    ses var ama:D

6. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

aynen mislime katılıyom yalancının mumu yatsıya kadar.

7. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kadınn :D hayatı yalan bunu yalan sölemiş ne olcak...

Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'un Gelinliği

Bülent Ersoy'un Gelinliği

tanju babacan gelinlik bülent ersoyun modacısı tanju babacan gelinlikleri kımdır gelinlik modelleri Gerçeğinide giyer belki gelinliğin :D BÜLENT Ersoy, Popstar Alaturka’nın ikinci bölümünde gelinlik giyerek herkesi şaşırttı. Ünlü modacı Tanju Babacan’a programda giymek için özel olarak bir gelinlik yaptırtan Ersoy, röportaj tekliflerini kabul etmedi. Bülent Ersoy ile bu sefer...
  2. Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

bülent ersoy, pop, pop şarkıları, pop söyleyecek, pop şarkıları söyledi, yeni şarkıları ve haberleri burada arkadaşlar. Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcusu Sevgili Diva Bülent Ersoy, bu sezon bir yenilik yapacak ve pop şarkıları seslendirecek Melek'lerim. Ben merakla bekliyorum vallahi:) Bülent Ersoy’dan pop şarkılarTürk sanat müziğinin dev ismi Bülent Ersoy, 7 Temmuz’da Nahide’de...
  3. ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

adını feriha koydum emir ve feriha emirin fotografları emir ve ferihada son durum sevgili melekler biliyosunuz her cuma 21.00 da adını feriha koydumdizisi oynuyo. ben takip ediyorum güzel bi dizi bu bölümde ferihanın yalanı ortaya çıkıyor. emir ferihanın kapıcı oldugunu öğreniyo.. son sahneye bakamadım çok fenaydı yaa emirin o hali ferihanın emiri görüşü kimse bu duruma düşmek...
  4. Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

bülent ersoy bülent ersoy haberleri bülent ersoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yaklaşık iki ay önce son albümünü çıkaran ve Tarkan'la yaptığı düet ile büyük beğeni toplayan Türk Sanat müziğinin bir numaralı ismi Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Arnavutköy'de görüntülendi. Sevgilisi Berk Yılmaz olmadan tek olarak görüntülenen Bülent Ersoy , kürküyle dikkatleri üzerinde topladı. Bülent...
  5. Bülent Ersoy'un Türbanlı Hali!

Bülent Ersoy'un Türbanlı Hali!

bülent ersoy, bülent ersoyun türbanlı resmi, bülent ersoy haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Bülent Ersoy, dün gece Mevlid Kandili olması sebebiyle programına türban takarak çıktı. Ersoy, semazenlerin eşliğinde ilahiler söyledi. Programın bir bölümünde de konuk şarkıcı Umut Zen Fethullah Gülen'in şiirinden bestelenen Hüzünlü Gurbet adlı şarkıyı seslendirdi. Bülent Ersoy'un da...

Sayfayı Paylaş