gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bülent Ersoy'un Evlilik İle İlgili Basın Açıklaması!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bülent ersoy evlendi 2011 bülent ersoy, evleniyormu, basın açıklaması, kimle evleniyor, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Basında çıkan 18 Temmuzda evleneceği ile haberler üzerine bir basın açıklaması yapan Bülent Ersoy bakın neler söylemiş;

“Kırk seneyi aşan sanat yaşamımda, bu şekilde bir çok hayali senaryolarla uğraşıp durdum… Ama hep terbiyemle; kalitemi bozmadan ve sadece doğruları söyleyerek karşımdakileri utandırmaya çalıştım…

Çok açık ve net söylüyorum; Ben hiç bir basın müntesibi değerli arkadaşımla evlilik konusunu içeren bir röportaj yapmadım…. Yapmadığım gibi, ‘18 Temmuz’da evleniyorum!..’şeklinde bir tarih de vermedim…

Bunlar sadece hayal mahsulu senaryolar… 18 Temmuz Pazartesi sabahı herkes görecek ki, Bülent Ersoy evli değil, yine bekar olarak muhterem musiki severlerin karşısında olacak…

Kaldı ki bir kadının hayatında fevkalade önem arzeden “evlilik” müesesinin kurulmasında; giyecek olduğu gelinliğinin ne denli olağanüstü bir önem taşıdığı bir gerçektir… Ki bu isim Bülent Ersoy olursa, durum daha da büyük bir önem taşır…

Eğer Bülent Ersoy evlenecekse; koskoca Yıldırım Mayruk’lar, koskoca Nur Yerlitaş’lar,hatta ve hatta yurt dışındaki büyük modacılar duruken, Bülent Ersoy gibi birdaha yerine yenisi koyulamayacak bir markanın, sıradan bir terziye gelinlik diktirmesi sizce mümkün mü?..

O bahsedilen yerdeki bulunuş nedenim: “Sadece ve sadece doğum günümü de kutladığım; İzmir Karizma gece klübünde sahne alan, İzmir’in mahalli sanatçısı Suat Su’nun diktirmekte olduğu bir sahne tuvaletinin provası nedeniyle, kendisiyle birlikte “10” dakika oraya uğramamdı…

Netice itibarıyla Ne evlilik; ne de iddia edildiği gibi gelinlik diktirmem söz konusudahi değildir… 18 Temmuz tarihi geldiğinde, söylediğim tüm cümlelerin gerçeği yansıttığı apaçık ortaya çıkacaktır… Ama en büyük merakım; bu hayal mahsulü senaryoları ortaya atanların, 18 Temmuz sabahı kendilerini nasıl gün ışıgına çıkaracakları?.. Ben de sizler gibi merakla bekliyorum…

Muhterem kamuoyu ve muhterem musiki severlere duyduğum en derin

saygılarımla…”

Bülent Ersoy

Ben şimdi çok merak ediyorum doğrusu melekler,şimdi bu 18 Temmuz lafı nerden çıktı?
    Acaba söyledi de söylemedim diye inkar yoluna mı gidiyor?
    Yoksa işgüzar bir gazeteci çıkıp bir kuyuya taş attı,40 kişi çıkaramıyor mu?

Siz ne dersiniz?

Bülent Ersoy'un Evlilik İle İlgili Basın Açıklaması! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik ile ilgili hadisler

Evlilik ile ilgili hadisler

evlilik ile ilgili hadisler evlilik ile ilgili ayetler hadisler evlilikle hadisleri
  2. Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

bülent ersoy, pop, pop şarkıları, pop söyleyecek, pop şarkıları söyledi, yeni şarkıları ve haberleri burada arkadaşlar. Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcusu Sevgili Diva Bülent Ersoy, bu sezon bir yenilik yapacak ve pop şarkıları seslendirecek Melek'lerim. Ben merakla bekliyorum vallahi:) Bülent Ersoy’dan pop şarkılarTürk sanat müziğinin dev ismi Bülent Ersoy, 7 Temmuz’da Nahide’de...
  3. Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

bülent ersoy bülent ersoy haberleri bülent ersoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yaklaşık iki ay önce son albümünü çıkaran ve Tarkan'la yaptığı düet ile büyük beğeni toplayan Türk Sanat müziğinin bir numaralı ismi Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Arnavutköy'de görüntülendi. Sevgilisi Berk Yılmaz olmadan tek olarak görüntülenen Bülent Ersoy , kürküyle dikkatleri üzerinde topladı. Bülent...
  4. Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler lazım bana yeni Evlilik İle İlgili Sözler olursa çok daha iyi olur.
  5. Evlilik İle İlgili Bilmedikleriniz...

Evlilik İle İlgili Bilmedikleriniz...

Evlilikle ilgili bilinmesi gerekenler Evlilik İle İlgili Evlenmeye karar verdikve evlilikle ilgili neler biliyoruz...Hadi gelin melekler bakalım evlilikle ilgili bilmediğimiz neler varmış ....Tabi bildiklerimizin yanında bilmediklerimiz fazlasıyla vardır ...İyi bir evlilik yürütmek için mutlu olabilmek için işte 21 öneri... Renk Renk Gelinlikler Bilinenin aksine aslında her gelin...

Sayfayı Paylaş