Bülent Ersoyun ürküten makyajı | Melekler Mekanı FORUM - 01 Eylül 2016

Bülent Ersoyun ürküten makyajı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bülent ersoy son hali bülent ersoy makyajsız hali ersoyun son
    bülent ersoyun makyajı, son hali, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar.

Şık ve lüks görünümlü Diva Bülent Ersoy, makyaj konusunu benim nazicane fikrimce biraz abartmış ve sanırsam etrafından gelen zorunlu hisli olumlu tepkilerede kanmış :)

Bülent Abla, bence makyaj tarzını değiştirmenin zamanı geldi, daha doğal bir makyajla, esmer teninizle daha da güzel olabilirsiniz diyor ve Bülent Abla'mı kızdırmadan o haberi sizlere sunuyorum Melek'ler. :)
    Önceki gün Nişantaşı'nda gezintiye çıkan ünlü sanatçı Bülent Ersoy görüntüsüyle herkesi şaşkına çevirdi.

Aşırı makyajlı haliyle tüm bakışları üzerinde toplayan Bülent Ersoy kendisine "Çok şıksınız" diye iltifat eden bir muhabire "Canım benim çok sağol " diye karşılık verdi. Sürekli gülümseyen ve sorulara kahkahalarıyla karşılık veren usta sanatçı lüks aracına binip Nişantaşı'ndan ayrıldı.

2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    amanınn bu ne ya! ay Allah akıl fikir versin yahu ne hale gelmiş BÜLENT ABLA :D:D

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D bülent ablama sevgi ve saygılarımı iletiyorum :D:D ablamız gurbannnnnnnnnnn olsun bizee :D:D bencede daha doğal bi makyaj yapsa daha güzel olur bülent ablamız :D:D

4. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
  5. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    kendine yakışır makyaj bulamadı gitti
    kral çıplak hikayesindeki gibi biride çıkıp çok çirkin diyemiyor:çapkın:

Bülent Ersoyun ürküten makyajı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bülent ersoy ayriliyor

bulent ersoy ayyriliyormus olacagida bu zaten gecen gun ozel hattan izledim kocasi armagan bey buyuk miktarda para istiyormus yazik kadina ya bilmiyormuydu boyle olacagini acaba yanlizliktanmi korkuyor bilinmez bence bi daha evlenmesin sadece üzülür armaganda ayip etti kadina hemn aldatmalar para ev istemeleri nyeti belliydide bunu bir bulent ersoy anlamadi bazen oh olmus kendi istedi demek...
  2. Bülent Ersoy Coşunca...

Şarkı söylerken kendini kaybedince bakın ne yaptı.. Jüri üyesi olduğu Popstar Alaturka yarışmasının önceki akşam yayınlanan bölümünde mikrofonu eline alan Bülent Ersoy, şarkı söylerken coşunca ne yapacağını şaşırdı. Akşam'ın haberine göre Selami Şahin'e ait şarkıların seslendirildiği yarışmanın ilerleyen dakikalarında ünlü besteciyi yanına alan Ersoy, şarkı söylemeye başladı. Şahin'le düet...
  3. Bülent Ersoy Artık Evlenmiycekmiş

İKİ KEZ EVLENİP BOŞANAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ'NİN 'DİVA' LAKAPLI SANATÇISI BÜLENT ERSOY'UN SON GÜNLERDE SIK SIK GİZEMLİ ŞEKİLDE KAYBOLMASININ SIRRI ÇÖZÜLDÜ... Kendisinden yaşça küçük yeni bir sevgilisi olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı 'Artık ortadan kaybolursam kimse endişelenmesin: Bilsinler ki sevgilimle yurt dışındayım. Çünkü bu yıl kendimce kararlar aldım: Artık sevgilimle Türkiye sınırları...
  4. Bülent Ersoy şokta

Diva'nın çantası çalındı..... Deli gibi alışveriş yapan Bülent Ersoy bi yandan alışveriş yapıp alıyor diğer yandanda çaldırıyor..... Ama dokunmaz tabii bu Diva'ya..... 38 BİN EURO'LUK ÇANTASI ÇALINDI! İKİ YIL ÖNCE BOŞANDIĞI ARMAĞAN UZUN’LA BARIŞTIĞI HABERLERİNE SİNİRLENEN ERSOY, “BEN OKUYUP BİTİRDİĞİM KİTABIN KAPAĞINI BİR DAHA AÇMAM. O YÜZDEN BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL” DEDİ... Eski eşi...
  5. Bülent Ersoy Hayranını Tokatlamış!

bülent ersoy, bülent ersoy haberleri, bülent ersoy hayranı Sevgili melekler, Mevlid Kandili gecesi programına türbanla çıkan ve bu sebeple eleştiri yağmuruna tutulan ünlü sanatçı Bülent Ersoy'la ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddianın sahibi Osman Ateş adında kuaför bir genç. Osman Ateş, Ersoy'un Nişantaşı'nda gezerken izinsiz resmini çektiği için Ersoy tarafından tokatlandığını iddia...

Sayfayı Paylaş