gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bülent Ersoy'un Yerine Volkan Konak Geliyor!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bülent ersoy show bitti mi, bülent ersoy, volkan konak yeni programı

Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta olaylı bir şekilde programına son verilen Bülent Ersoy yerine Volkan Konak geliyor. "Kuzeyin Oğlu" adlı show programıyla ekrana gelmeye hazırlanan Volkan Konak, her pazar 22:45'te Show Tv'de yayında olacak.

volkan-konak.jpeg

Bülent Ersoy'un Yerine Volkan Konak Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-halide

volkan konak-halide

Küreklan küresunler Erzurum'un karini Boylari gibi narin Yapsunler mezarini Arabanın üstüne Bağladi yatağini Ağlamalann tüketti Zigananun dağıni Zigananun dağında Oturdi yemek yedi Yemeğini yer iken Silerdi yaşlarini Ancak mi hatirladi Küçük kardaşlarini E Halide Halide da Oturursun tepede Senun ikbalin yoktur da Sebep olduun yiğide Sevduğum can verurdi Dünyaya son verurdi İki tane hemşire...
  2. volkan konak-ayşem destanı

volkan konak-ayşem destanı

volkan konak bakır tenceresi volkan konak mutfak penceresi ayşem destanı 1 Yemek koydi ustine bakir tenceresine ayşem çik konişalum mutfak penceresine giyduği entarenun onleri açuk yaka çok yakti canlarumi camlardan baka baka ayşem gel konişalum biz lisan olduk lisan daha konişamazuk dağlari kavuştursak sabah rüzgari vursun ayişem saçlaruna tamah etmem sevduğum sensuz dunya malina yukledum...
  3. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...
  4. Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

bülent ersoy bülent ersoy haberleri bülent ersoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yaklaşık iki ay önce son albümünü çıkaran ve Tarkan'la yaptığı düet ile büyük beğeni toplayan Türk Sanat müziğinin bir numaralı ismi Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Arnavutköy'de görüntülendi. Sevgilisi Berk Yılmaz olmadan tek olarak görüntülenen Bülent Ersoy , kürküyle dikkatleri üzerinde topladı. Bülent...

Sayfayı Paylaş